Wybierz miasto:

Miasto:

Jak zwariować ze szczęścia?

2019-04-08

Jak zwariować ze szczęścia? To proste – trzeba udać się ze swoimi dziećmi do Parku Rozrywki- GOKidz. Czytaj dalej, a dowiesz się, dlaczego Ty, jako rodzic i Twoje dzieci będą zachwycone tym miejscem.

Gdy będziesz tu za pierwszym razem ze swoimi dziećmi to nie zdziw się, że nie będą chciały wyjść z GoKidz, ani po godzinie, ani po dwóch. Na 2000m2 dzieci na każdym kroku mają tyle rozrywek, że nie wiedzą od czego zacząć. Każde dziecko wyposażone jest w magiczną opaskę, która zlicza im punkty za każde zadanie, które mają do wykonania. Wspinanie, skakanie, szukanie skarbów ukrytych w labiryntach, zjeżdżanie, jeżdżenie na samochodzikach to tylko część atrakcji i wyzwań, jakie czekają dzieci. Każde stanowisko obfituje w liczne niespodzianki dla dzieci i gwarantuje im niesamowitą zabawę.

 

 

Dzieci mogą pograć w piłkę, poskakać na trampolinie, pozjeżdżać na ogromnych zjeżdżalniach, powspinać się na ogromną górę, ulepić wspaniałe babki z ciastoliny czy starać się utrzymać równowagę na licznych przeszkodach. Dodatkowo dzieci mogą postrzelać z armatek, pograć w gry, wyścigować się autkami.

 

A Wy kochani rodzice co w tym czasie możecie robić? Ci z Was, którzy mają mniejsze dzieci, bawicie się ze swoimi dziećmi, pokonując z nimi kolejne szczeble przeszkód. Ci, którzy mogą – obserwują dzieci z ogromnej antresoli i delektują się pysznym ciastem czy kawą.

 

 

 

Po tych minimum dwóch godzinach Wasze dzieci będą wybawione, wyskakane i pozytywnie zmęczone, a Wy rodzice w nagrodę otrzymacie wolny wieczór, bo po takiej dawce ruchu Wasze dzieci zasną szybko i głęboko.

 

 

GOkidz! Park Rozrywki

GOKIDZ! PARK ROZRYWKI

Adres: Rzemieślnicza 20G, 30-001 Kraków

https://gokidz.pl/

Telefon: 578 202 001

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl