Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Jak było na Pikniku w Wieliczce we wrześniu?

2019-09-18

W minioną niedzielę nasz Portal Rodzinny BabyGo miał przyjemność brać udział w XII Dni Osiedla Krzyszkowice w Wieliczce. 
Dziękujemy z całego serca Krystyna Sudoł Fotografia,Alexandra Grochola i Pani Elżbiecie Sikorze za zaproszenie i możliwość udziału w tak wyjątkowej inicjatywie. Dziękujemy także za cudowną współpracę z Akademia Kreatywności KREOŚ Wieliczka za udział i kolejne fantastyczne warsztaty chemiczne, które dzieci pokochały. Dziękujemy Fundacji 3-4-Start za przygotowane cudownych atrakcji dla dzieci i ich zaangażowanie i pomoc dla tak wielu potrzebujących.

 

fot: https://babygo.pl/firma/krystyna-sudol-fotografia

 

Dzieci i rodzice mogły korzystać z kiermaszu  rękodzieła artystycznego,  wymiany książek, mogli spróbować potraw kuchni polskiej, bufetu oraz grilla. Tego dnia przyjechała Ochotnicza Straż Pożarna i dzieci mogły zabawić się w strażaka korzystając z trenażera. Od Fundacji 3-4 Start dzieci miały do dyspozycji kącik Czytaj z Albikiem, gdzie dzieciaki mogły poznać - magiczny długopis, zabawy z grą Twister czy rzucanie drewnianą podkową do celu czy malowanie magicznym piaskiem oraz dzieci miały możliwość  zagrania w gry planszowe firmy Alexander. 

 

 

Fot: https://babygo.pl/firma/krystyna-sudol-fotografia

 

 

Piknik rozpoczął się od spektaklu teatralnego dla dzieci : „Sen o Japonii, czyli Historia Pewnej Słomki” w wykonaniu Teatru Otwartego, a potem następowały po sobie kolejne atrakcje dla dzieci: pokazy  Karate  KYOKUSHINKAI, warsztaty łotewskiej gry NOVUSS i polskiej gry Cymbergaj, warsztaty plastyczne, angielski dla dzieci na wesoło z Helen DoronDzieci do woli mogły korzystać z dmuchańca Rexton Digital ,malować buzię, zjeść pyszną pizzę ufundowaną przez Pizzeria Ochota i dobrze się bawić. Nie zabrakło też dużych mydlanych baniek, a dla dorosłych indywidualnych konsultacji z Dietetyk Dietetyk Delfina Targońska.

 

 

 

Dzieci do woli mogły korzystać z dmuchańca Rexton Digital ,malować buzi, zjeść pyszną pizzę ufundowaną przez Pizzeria Ochota i dobrze się bawić. Nie zabrakło też dużych mydlanych baniek, a dla dorosłych indywidualnych konsultacji z Dietetyk Dietetyk Delfina Targońska.


Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili każde stoisko. 

 

Fot: https://babygo.pl/firma/krystyna-sudol-fotografia

 

 

Fundacja 3-4-Start

https://www.facebook.com/Fundacja34Start/

 

Portal Rodzinny BabyGo

https://babygo.pl/

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.