Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Kokosowa rozkosz dla mamy

2019-06-17

Wychodzę z założenia, że każda kobieta, a już szczególnie każda mama powinna regularnie sprawiać sobie przyjemności. Relaks to podstawa w dzisiejszym świecie, pełnym natłoku obowiązków i zwariowanego tempa. Piękny, młody wygląd chciałaby zachować każda z nas, dlatego kupujemy drogie kremy i chodzimy do kosmetyczki. Dziś jednak zaproponuje Wam coś innego i wspaniałego- kokosową rozkosz- zabieg anti-aging twarzy?

 

 

Dlaczego masaż anti-aging?

 

 

Kochane to wyjątkowy masaż twarzy, który pobudza mięśnie twarzy, dzięki czemu uzyskamy podobne efekty, jak przy liftingu! Ten masaż jest na bazie olejku kokosowego, więc momentalnie znajdujesz się na tropikalnej wyspie:) Staje się coraz bardziej doceniany w walce z procesami starzenia się i mijającym czasem. 

Masaż ten, wbrew pozorom jest zabiegiem szybkim i intensywnym i właśnie dzięki temu skóra jest pobudzona do regeneracji i uelastyczniona. Jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli walki ze starością z totalnym relaksem. Na takie zabiegi zapraszamy osoby z dojrzałą cerą, ale również osoby, które pragną zadbać o swoją skórę twarzy na przyszłość. Należy przy tym pamiętać, że proces starzenia zaczyna się już po 20 roku życia!

Zabieg taki, wpływa na nasz układ krążenia, nerwowy, ale także hormonalny. Przede wszystkim bezpośrednio działa na nasze mięśnie i skórę, która staje się bardziej dotleniona, oczyszczona ze starego naskórka – dzięki czemu, kosmetyki które stosujemy są lepiej wchłaniane, a tworzenie zmarszczek i bruzd zostaje spowolnione.

 

Jakie efekty daje masaż anti-aging twarzy:

– redukuje zmarszczki w obrębie twarzy i zapobiega tworzeniu się nowych zmarszczek (zmarszczki mimiczne),

– powoduje uelastycznienie i ujędrnienie skóry i mięśni,

– zwiększa ukrwienie skóry twarzy,

– usuwa zrogowaciały naskórek, powodując lepsze dotlenienie skóry,

– redukuje zbyt duże napięcie mięśni twarzy,

– koryguje owal twarzy,

– uspokaja, relaksuje, rozluźnia.

 

 

Połącz przyjemne z pożytecznym i oddaj się całkowicie relaksowi :)

 

Po tak profesjonalnym pobudzeniu naszej skóry twarzy proponuję zanurzyć się w jaskini. Nie żartuję! Ten wyjątkowy masaż wykonywany jest bowiem w Krakowskiej Jaskini Solnej. Po masażu możecie udać się na pół godzinny relaks przy kojącej muzyce i pooddychać świeżym powietrzem, co Wasza skóra jeszcze bardziej doceni. 

 

 

 

KRAKOWSKA JASKINIA SOLNA & WELLNESS

  Długa 48/21, 31-147 Kraków     http://www.krakowskajaskiniasolna.pl/     (12) 623 71 90   Krakowska Jaskinia Solna & Wellness

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.