Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Mała Ameryka dla dzieci

2019-10-11

Portal BabyGo uczestniczył niedawno w zajęciach języka angielskiego dla dzieci w szkole Little America, znajdującej się na Ludwinowie, na Dworskiej 1 w Krakowie.

 

Jak wyglądają takie zajęcia i czym wyróżniają się na tle innych?

 

Przybliżymy Wam jak wyglądają lekcje angielskiego w Little America, które prowadzone są wyłącznie przez lektorki z USA. To, co najbardziej nam się spodobało to amerykańska, luźna atmosfera zajęć, która przypomina bardziej zajęcia na kolonii niż lekcje. Myślicie, że to źle? Nic bardziej mylnego! Dzieci przez godzinę zajęć bawią się fantastycznie! Zajęcia są energiczne, pełne zadań i ruchu, gdzie głównym celem jest zabawa i dobre samopoczucie. Jesteśmy przekonani, iż w takich warunkach dziecko o wiele szybciej przyswaja słowa po angielsku. Angielski kojarzy się dzieciom wtedy z czymś przyjemnym, a w konsekwencji staje się przyjacielem, a nie przykrym obowiązkiem.

 

Lektorki mówią wyraźnie i głośno, z każdym nawiązują kontakt, ponieważ grupy są małe i mają czas dla każdego. Zadają pytania, powtarzają zwroty, wyrażenia z każdym dzieckiem. Dzieci nie siedzą w 1 miejscu przez cały czas. Rysują, śpiewają, tańczą, skaczą i oglądają to, czego się uczą. My byliśmy na lekcji, gdzie dzieci uczyły się o warunkach pogodowych. Rysowały wichurę, tańczyły tornado, śpiewały o słońcu, oglądały śnieżyce. Pobudzane były wszystkie zmysły, by dziecko zapamiętało słowa, których się uczy. Na koniec zajęć dzieci rozwiązują rebusy z tego, co się nauczyły. Każda lekcja kończy się powtarzaniem alfabetu, części ciała, kolorów, pór roku, miesięcy ect.

Zaletą nauki dziecka w Little America nie jest tylko to, iż lektorki z USA, ale fakt, że są one pełne pasji, pozytywnej energii i zarażają nią dzieci. Ta pozytywna atmosfera sprawia, że dzieci czują się bezpiecznie i bawią się wyśmienicie. Nauka przez zabawę to jest to, co dzieci kochają najbardziej!

 

Jeśli jeszcze Portal Rodzinny BabyGo nie przekonał Was tymi licznymi argumentami to możecie bezpłatnie skorzystać z lekcji angielskiego w Little America do 15 października!

 

Na hasło BABYGO2019 otrzymacie Pierwsze zajęcia GRATIS!  Promocja obowiązuje od 1.10.2019 do 31.10.2019.

Dokonać rejestracji na zajęcia można mailowo - hello@littleamerica.eu.

 

Dodatkową zaletą nauki w Little Amerika są przestronne, ciepłe sale urządzone w nowoczesnym stylu. Na korytarzu rodzice mogą napić się wody, zjeść coś słodkiego czy poczytać w wygodnych fotelach.

 

 

LITTLE AMERICA Center

Adres: Ulica Dworska 1, Kraków, 30-314

WWW: http://www.littleamerica.eu/

E-mail: hello@littleamerica.eu

Telefon: +48533101094

 

 

LITTLE AMERICA Center

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl