Wybierz miasto:

Miasto:

Mała Lingua- skuteczny entuzjazm nauki

2020-02-09

 

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach dla dzieci nauka języków to podstawa. Wybór dobrej szkoły to priorytet. W wielu szkołach możesz udać się na lekcje próbne, aby sprawdzić czy dla Twojego dziecka dana metoda nauki jest odpowiednia. Pamiętaj, że nawet jeżeli dziecko nie będzie na niej super aktywne, to nie znaczy, że to nie ta szkoła. Za wycofaniem może stać wiele emocji: nieśmiałość, lęk przed obcymi, salą, nową sytuacją. Jeśli dziecko po kilku dniach jest w stanie powiedzieć kilka wyrażeń z lekcji to znaczy, że była ona skuteczna.

 

Każda szkoła obecnie posługuje się jakąś sprawdzoną metodą nauki języka. W szkole na Prądniku Białym śmiało można polecić metodę Mała Lingua - licencjonowaną metodę nauki języka angielskiego dla dzieci. Czym ona się wyróżnia na rynku? Portal BabyGo uczestniczył ostatnio w lekcji, aby napisać Wam, jakie zalety posiada szkoła języków obcych Mała Lingua.

 

 

Jest to metoda dla dzieci od 3 do 12 lat. W świat języka wprowadzają nas postacie rodziny Blabberrs, które pytają dzieci jaki jest ich ulubiony kolor, jak mają na imię, jaki mają nastrój, a starsze dzieci jak minął im dzień, jakie mają hobby. Co ważne lekcja jest energiczna, pełna ruchu, tańca i śpiewu. Materiały w postaci plakatów, książek są niezwykle kolorowe, pobudzające wyobraźnie i zapadają w pamięć, dzięki czemu dziecko szybko przyswaja materiał, a nauka jest dla niego czystą przyjemnością. My uczestniczyliśmy w lekcji dla 4 i 5 latków, ale widać, że już na tym poziomie nauki przeplatane są umiejętności spontanicznego reagowania w różnych sytuacjach w języku angielskim. Wyrazy, których uczą się dzieci są często powtarzane, ale poprzez zabawę, zgadywanki i ruch. Na każdej lekcji powtarzany i utrwalany jest materiał z poprzednich lekcji, a liczne piosenki zapadają dzieciom w ucho. 

 

 

 

Zdecydowanie dynamiczny i bajkowy świat języka angielskiego to coś co pokochają dzieci. Podobało nam się, że lekcje dotyczą różnych zagadnień- umiejętności opowiadania o sobie, opisywania otaczającego świata, zgadywania i reagowania na dane sytuacje. Z pewnością kolorowe ilustracje i ciekawe historie oraz umuzykalnienie w połączeniu z aktywnością ruchową sprawiają, że dzieci z zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach.

 

 

Obserwowaliśmy stałych uczniów, dla których widać, że nauka to czysta przyjemność i zabawa, a przez to nie sprawia im trudności. Dzieci przez całe zajęcia są energiczne, uśmiechnięte i z podekscytowaniem prześcigają się w odgadywaniu kolejnych wyrazów. Szkoła słynie też z tego, iż dzieci, które rozpoczynały naukę u nich mając kiepskie oceny w szkole, w ciągu semestru potrafiły wybić się na prymusów z angielskiego. W wielu dzieciach zostały odkryte prawdziwe talenty językowe i teraz odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach.

 

Zdecydowanie polecamy Wam tą metodę nauki. Jeśli mieszkacie na Prądniku Białym Mała Lingua to idealna metoda dla waszych dzieci.

 

 

 

 

 

Mała Lingua

  ul. Bociana 6 (Okrąglak), 31-231 Kraków

 https://www.infinity.edu.pl/  

info@infinity.edu.pl   537 017 211

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl