Wybierz miasto:

Miasto:

Najlepszy teatr dla dzieci

2022-03-10

 

Niewątpliwie najlepszy teatr dla dzieci w Krakowie istnieje i jest to Teatr Szczęście, który co weekend organizuje szereg przedstawień dla dzieci. My pokochaliśmy Klauna Feliksa jeszcze na długo przed pandemią i nadal bardzo chętnie go odwiedzamy. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie odwiedziliście Teatru Szczęście to koniecznie musicie to nadrobić. 

 

 

 

 

"Klaun w Balonie" i "Ale cyrki" to ulubione przedstawienia naszej córeczki, na których za każdym razem bawi się wyśmienicie. Od samego wejścia na scenę Klauna Feliksa, czyli Pana Andrzeja Talkowskiego, który bawi dzieci już od 30 lat, dzieci zaczynają się śmiać i trwa to do samego końca spektaklu . Jak widzicie na zdjęciach dzieci biorą udział w przedstawieniu i są angażowane w cały projekt, dlatego za każdym razem wygląda ono zupełnie inaczej. 

 

 

 

 

Każde dziecko na wszystkich spektaklach w Teatrze Szczęście bawi się wyśmienicie. Żadne dziecko nie jest pomijane i zawsze wychodzi na scenę i zostaje wyróżnione. To bardzo ważne, że dosłownie każde dziecko wychodzi z nagrodą i uśmiechem od ucha do ucha, a każda scena w teatrze jest wypełniona gromkim śmiechem dzieci i rodziców.

 

Przez całą godzinę można zapomnieć o istniejącym świecie i zanurzyć się w świat Klauna Feliksa, Smoczka Obiboczka, Skrzacika Pomponika czy księżniczki Balbinki lub księcia Albinka. 

 

 

 

 

Teatr Szczęście występuje obecnie w Muzeum Krakowa w Pałacu Krzysztoforach przy Rynku Głównym 35, a z aktualnym grafikiem na ten weekend możesz zapoznać się na stronie: Teatr Szczęście i Teatr Otwarty - super przedstawienia dla dzieci (babygo.pl)

 

Pamiętaj, aby wcześniej zarezerwować miejsce! 

 

 

Zobacz nasz krótki filmik z jednego z przedstawień:

Portal Rodzinny BabyGo (@babygo.pl) TikTok | Watch Portal Rodzinny BabyGo's Newest TikTok Videos

  

 

To wspaniale, że Teatr Szczęście współpracuje z Teatrem Otwartym i razem mają szereg różnych spektakli dla dzieci. Dzięki temu co weekend możesz zagwarantować niezapomnianą rozrywkę dla swojego dziecka.

 

Możesz przyjść na przedstawienie o historii dwóch przyjaciół, słonia Salomona i małpki Bil Bil, którzy po wielkiej kłótni postanawiają zastawić na siebie pułapkę czy na widowisko z księżniczką Balbinką i księciem Albinkiem, którzy pozwolą dzieciom przenieść się na moment w kosmos:)

 

 

Zobacz grafik: Teatr Szczęście i Teatr Otwarty - super przedstawienia dla dzieci (babygo.pl)

 

BILETY: 20 ZŁOTYCH, 

 

Rezerwacja biletowa 

 

(500) 289 881, (570) 252 555

email: rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl

https://www.facebook.com/teatr.otwarty/ 

https://www.facebook.com/teatrszczescie

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl