Wybierz miasto:

Miasto:

Odlotowe wariacje dla dzieci

2020-02-26

Od dawna słyszeliśmy, że powinniśmy się wybrać do Powietrznego Miasta na Sikorki w Krakowie. Wiedzieliśmy, że czeka nas super zabawa, ale nie spodziewaliśmy się, że aż taka wspaniała i różnorodna. 

 

 

GOair przerósł nasze wszelkie oczekiwania. Od razu będziemy szczerzy- godzina zabawy to zdecydowanie za mało! Pierwsza część jest przeznaczona dla najmłodszych gości. Jest tam dużo manualnych zabawek ułożonych blisko siebie. Dzieci mają okazję poćwiczyć swoją motorykę małą. Mogą naciskać, przesuwać, kręcić, a nawet uczyć się wiązać buta. Dla rocznego dziecka znajdzie się oczywiście basen z kulkami i mała zjeżdżalnia. Ważne jest, że cała powierzchnia jest miękka i dmuchana, więc nawet maluszki są tutaj bezpieczne. Znajdziecie tutaj aż 15 dmuchanych konstrukcji, na których dzieci mogą skakać, wspinać się i łapać równowagę. Ważne, że rodzice bawią się z dziećmi w tej strefie na jednym bilecie. Jest ona przeznaczona dla dzieci od 1 do 6 lat. Nawet jeśli macie ciut większe dzieci najpierw warto zacząć od tej części parku, po prawej stronie. To taka rozbiegówka do kolejnych atrakcji.

 

 

W kolejnej części GOair jest jeszcze więcej dmuchanych niespodzianek dla dzieci. Dzieciaki mają tutaj dużo wyzwań. Mogą się wspinać na wielką zjeżdżalnię, przeciskać przez ogromne pufy, skakać, omijać przeszkody, siłować się, schodzić z puchowych bloków. Dla mojej 5 latki największą frajdą był dinozaur, który co jakiś czas zamykał buzię:) 

 

 

Zdecydowanie polecamy Powietrzne Miasto dla każdego dziecka. Polecamy również zorganizować tutaj urodziny, które z pewnością będą niezapomniane. Czekają tutaj naprawdę odlotowe wariacje dla dzieci, których długo nie zapomną. Rodzice znajdą tu dla siebie też niezłą gimnastykę, dlatego proponujemy przyjść w wygodnym stroju i szaleć razem z dzieciakami. 

 

Zobaczcie nasz krótki filmik i poznajcie atrakcje GOair:

 

 

 

 

GOair - Powietrzne Miasto Kraków

 

Adres: Sikorki 23 Kraków

WWW: https://krakow.goair.com.pl

E-mail: krakow@goair.com.pl

Telefon: 533 399 245

   

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl