Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Piknik Rodzinny „Witamy Wakacje 2018”

2018-06-18

Wczora,j w niedzielę Zespół BabyGo wziął udział w wydarzeniu Leader School, czyli Pikniku Rodzinnym „Witamy Wakacje 2018”, który odbył się w Parku Jordana. Leader School dla swoich uczniów przygotował nie lata atrakcje i wyzwania. Każde dziecko mogło powalczyć o wspaniałe nagrody i dobrze się bawić. Każdy uczestnik otrzymał kartkę z 8 stacjami, gdzie otrzymywał pieczątki za każde wykonane zadanie. Do zadań należało miedzy innymi: wykonanie projektu koszulki, odwiedzenie szalonego fryzjera, poskakanie jak kangur, pomalowanie buzi, zrobienie wodnego tatuażu, granie w gry językowe, sportowe, ułożenie wierszyka o Leader School i inne.

 

 

 

Dzieci, które nie były uczniami Leader School mogły korzystać z licznych niespodzianek na Pikniku- bawić się na dmuchanym zamku, dmuchanej zjeżdżalni, uczyć się puszczać wielkie bańki mydlane czy wejść do prawdziwego wozu strażackiego i poczuć się jak prawdziwy strażak. Na zakończenie pikniku zostały ogłoszone wyniki mistrzostw językowych z materiałów z całego roku i dla najlepszych mistrzów zostały rozlosowane wspaniałe nagrody takie jak: tablety, udział w półkoloniach i liczne medale.  

 

 

Zdecydowanie Leader School z wielką pompą rozpoczął wakacje i jeśli nie było Was tym razem koniecznie odwiedźcie piknik w następnym roku. Poza tym możecie wziąć udział również w otwartych dniach językowych i zapoznać się z metodami nauki dla swoich dzieci. Przypominamy, że szkoła oferuje nowoczesne podejście do nauczania przez wyszkolonych anglistów, metodyków nauczania wczesnodziecięcego i psychologów dziecięcych już od 2 lat do 11 lat. Szkoła mieści się na Czyżynach przy Urbanowicza 10a.

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.