Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Planeta Singli 3- najgorsza?

2019-02-08

 

 

W ramach comiesięcznych Ladies Night w Cinema City oglądaliśmy najnowszą część, już trzecią -Planety Singli. Czy była to jej najgorsza część? Na pewno nie. Trzeba przyznać, że trzecia część jest równie dobra, jak pozostałe części Planety Singli.

Wybieramy się z głównymi bohaterami na wieś, na ich wesele i ślub, do rodziców przyszłego Pana Młodego, granego przez Macieja Sztura. Jak to w życiu bywa, wszystko staje na głowie mimo wcześniejszego, misternego przygotowania. Zabawne dialogi, świetny scenariusz i rewelacyjna gra aktorów- to nie mogło się nie udać!

 

 

Widz wciągnięty jest niemal od razu do świata bohaterów, ich rozterek, smutku i radości. Każda mama utożsamia się z młodą mamą, graną przez Weronikę Książkiewicz. Czujemy niemal fizyczny ból, który towarzyszy Tomkowi, który spotyka ojca po wielu latach. Śmiejemy się wielokrotnie z zabawnych sytuacji, wracamy do wspomnień lat 90tych i kibicujemy do samego końca głównym bohaterom. Dzieje się tak, bo historia poprowadzona jest lekko, prawdziwie, z humorem i z sensem. Nie ma tam przejaskrawienia i udoskonalania życia, sztucznych sytuacji czy dialogów.

Dość często polskie komedie nas rozczarowują, ale trzeba przyznać, iż Planeta Singli w tym wypadku wybija się z tego grona. Gdy mamy handrę, chcemy obejrzeć dobry film ze świetną grą aktorów to zdecydowanie polecamy Planetę Singli i wszystkie jej części.

 

Zapraszamy do kina:)

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl