Wybierz miasto:

Miasto:

Pływanie z maluszkiem to jest to!

2021-09-22

Zapraszamy na zajęcia pływania dla niemowląt i małych dzieci do Szkoły Flow! Pływanie niemowląt stymuluje naturalny rozwój dziecka, usprawnia jego motorykę, wspomaga krążenie i układ oddechowy. 

 

Niemowlęta, biorące udział w zajęciach, są bardziej sprawne ruchowo- zaczynają szybciej raczkować i chodzić, a ponadto są bardziej odporne na infekcje, dlatego wbrew pozorom nie warto rezygnować z zajęć pływania w zimie.

 

Możecie również podejrzeć zajęcia na naszym Video:

 

 

 

 

Teraz macie niebywałą okazję sprawdzić jak takie zajęcia wyglądają, ponieważ w najbliższym czasie organizowane są bezpłatne zajęcia pływania dla maluszków!

 

 

 

Zapraszamy teraz na bezpłatne zajęcia pokazowe dla niemowląt

 

 

Przyjdź ze swoim maluszkiem i weź udział w zajęciach, a dowiesz się w jaki sposób oswajać go z wodą na twarzy i głowie, aby kąpiele (nie tylko w wannie) były prawdziwą przyjemnością:)

 

 

 

Terminy: 

 

28.09 o 11:00 

 

29.09 o 9:00

 


Miejsce: Park Wodny   Specjalna, osobna niecka tylko dla niemowląt  i dzieci do lat 3 - super czysta, woda ozonowana, temp. 33 stopnie Celsjusza.  

 

Zarezerwuj miejsce już dziś: https://flow.auksys.com/master/kurzyverejne.php?kategorie=22

 

 

 

Pod pojęciem pływanie dla niemowląt mamy na myśli oswajanie się maluszków z wodą. Takie oswajanie się najlepiej zacząć jak najwcześniej- o ile nie ma przeciwskazań to nawet już od 3 miesiąca życia. Rodzice bardzo często mają obawy przed zabraniem tak małego dziecka na basen. Dziecko jednak, zanurzając się w wodzie, ma duże poczucie bezpieczeństwa, gdyż przecież jeszcze tak niedawno unosiło się w płynie owodniowym w łonie matki. Poza tym pływanie posiada bardzo korzystny wpływ na rozwój niemowląt zarówno fizyczny, psychiczny jak i społeczny.

 

 

 

Nauka pływania dla niemowląt to również doskonała zabawa, podczas której rodzice poświęcają czas swojemu maluchowi i zacieśniają dzięki temu więzi rodzinne. Ponadto pływanie wpływa na harmonijny i prawidłowy rozwój psychiczny i intelektualny dziecka- mobilizuje dzieci do pokonywania trudności przez co dziecko staje się silniejsze, łatwiej pokonuje przeszkody i podejmuje wyzwania. Wreszcie pływanie dla niemowląt może stanowić ważny element fizjoterapii dla dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi np. obniżonym czy wzmożonym napięciem mięśniowym. 

 

 

Takim idealnym miejscem do nauki pływania jest niewątpliwie Flow Szkoła Pływania dla dzieci i niemowląt. To firma, która specjalizuje się w zajęciach wyłącznie dla niemowląt i małych dzieci i ta wąska specjalizacja sprawia, że są ekspertami w swojej dziedzinie. Ich program obejmuje również ćwiczenia rehabilitacyjne z koncepcji Halliwick i stosują autorski program nastawiony na osiąganie konkretnych umiejętności pływackich, a nie tylko zabawę. 

 

Zajęcia odbywają się w warunkach bardzo przyjaznych niemowlętom. Szatnie wyposażone są w przewijaki , a temperatura wody w basenie wynosi 32-33 stopnie Celsjusza. Czas trwania zajęć wynosi 30 minut i jest to optymalny czas zajęć dla dzieci od 3 miesiąca do 3 roku życia.

 

 

 

Gdzie odbywają się zajęcia?

 

 

Aż 3 lokalizacje w Krakowie i okolicach:

 

  • Basen AWF – al. Jana Pawła II 78

  • Park Wodny – ul. Dobrego Pasterza 126

  • Kryta Pływalnia w Niepołomicach – ul. Janusza Korczaka 5

 

 

ZAPISY: 

 

 

https://flow.auksys.com/master/kurzyverejne.php?kategorie

 

 

 

FLOW SZKOŁA PŁYWANIA DZIECI I NIEMOWLĄT 

 

 

https://www.niemowleplywanie.pl

 

 

biuro@niemowleplywanie.pl  

 

 

516 760 609

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl