Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Recenzja filmu „Pomiędzy nami góry”

2017-10-23

19 października odbył się kolejny wieczór dla kobiet- Ladies Night z przedpremierą filmu „Pomiędzy nami góry”. Tym razem mogłyśmy przetestować kosmetyki z kolagenem, poćwiczyć jogę twarzy i wygrać miedzy innymi voucher na 100zł do CCC.

Film „Pomiędzy nami góry” powstał na podstawie powieści pod tym samym tytułem z 2011 roku autorstwa Charlesa Martina(koniecznie trzeba przeczytać), a zdjęcia były kręcone od grudnia do lutego. Zdecydowanie trzeba iść na ten film do kina, ponieważ tylko wtedy doświadczymy tej historii w pełni. Zdjęcia do filmu kręcono w Vancouver (Kanada) i zachwycają pod każdym względem. To trzeba zobaczyć koniecznie na dużym ekranie. Spokojnie możecie na ten film iść ze swoim partnerem, ponieważ i on nie będzie się nudził na tym filmie.

Ten film na długo ze mną zostanie. Bardzo mnie poruszył i sprawił, że spojrzałam na swoje życie łagodniej. Historia, która opowiada film nie jest jednoznaczna i jednotorowa. Ten film jest ciekawy, ponieważ w ogóle nie zapowiada historii miłosnej ani happy endu. Do ostatniej chwili trzyma w napięciu i każdą chwilę przeżywa się razem z bohaterami. Realizm wydarzeń jest zaskakujący na tyle mocno, że przez cały seans jest się w środku akcji, która dzieje się na ekranie. Zachwyca zarówno gra samej Kate Winslet, ale również niezwykle przystojnego Idrisa Elby, który otrzymał miedzy innymi Złoty Glob dla najlepszego aktora w miniserialu za serial Luther.

Pokazy filmu odbędą się we wszystkich 34 kinach Cinema City w 20 miastach.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl