Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Recenzja „Ladies Night” w Cinema City i filmu „Wszyscy moi mężczyźni”

2017-10-01

W czwartek 28 września o godz. 19:30 odbyła się pierwsza, powakacyjna edycja „Ladies Night” w Cinema City i prapremiera filmu „Wszyscy moi mężczyźni”. Teraz już nie dziwię się, czemu należy kupować bilety z dużym wyprzedzeniem. Cała sala była pełna,więc warto rezerwować bilet co miesiąc z wyprzedzeniem. Przed seansem zorganizowano imprezę, na której zareklamowano ATklub Fitness & beauty na Ruczaju na ul. Zawiłej. Przedstawiciele klubu umożliwili nam możliwość skorzystania z urządzenia badającego masę ciała i jego parametry , jak również kosmetyczka wykonywała chętnym Paniom malowanie brwi nowym preparatem. Odbyły się tez liczne konkursy z nagrodami, niestety mnie nie udało się załapać, ale za to każdy uczestnik prapremiery otrzymał upominek w postaci między innymi zaproszenia do klubu At oraz bonus do wykorzystania w Voucher na zakup torebki w Showroom Solna 1.

Teraz coś o filmie „Wszyscy moi mężczyźni”: Film bardzo mi się podobał. Wyprodukowany przez królową komedii, Nancy Meyers - autorkę hitów „Czego pragną kobiety” i „To skomplikowane”. To jeden z tych filmów, gdzie można oderwać się od codzienności i zrelaksować. Ze względu na idealny dobór aktorów każdy tutaj znajdzie coś dla siebie i młodzież i kobieta po 20, 30, 40, 50, 60-tce. To komedia romantyczna z główną rolą wspaniałej Reese Witherspoon. Reese i tym razem nie rozczarowała. Charakterystyczną cechą filmów, w których występuje jest to, że można się wzruszyć, pośmiać się i wyciągnąć wnioski dla siebie. Bardzo mile zaskakują role młodych aktorów: Nathaniela Marvina Wolffa, Jona Rudnitsk”ego i niezwykle przystojnego Pico Alexandera, którzy w bardzo lekki sposób dopasowują się do życia głównej bohaterki.

Film „Wszyscy moi mężczyźni” to komedia i pomimo wiele przezabawnych sytuacji jest to film z puentą. Film mądry, pokazujący, że największą wartością w życiu są ludzie, którymi się otaczamy. Pokazuje, że nawet wtedy, gdy mamy trudności to wspólnie można im zaradzić. Daje nadzieje na to, że i w naszym życiu będziemy mieć tyle szczęścia i trafimy na ludzi, którzy na zawsze odmienia nasze życie. Polecam każdemu kto chce po ciężkim dniu zaznać wspaniałej rozrywki dla całej rodziny.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl