Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Smaczne wakacje w mieście

2018-09-04

 

Chcecie smacznie zjeść, wypocząć, a przy okazji chcecie, by dzieci się dobrze bawiły? Jeśli tak, to polecamy Wam Restaurację Magnifica w Hotelu Farmona. My odwiedziliśmy ją w ramach trwania Rodzinnych Niedzieli i byliśmy zachwyceni.

Restaurację otacza piękny teren parku z olbrzymim placem zabaw, gdzie dzieci nie tylko mogą pobrać w piłkę, ale poskakać na trampolinie, pozjeżdżać, a rodzice mogą wypocząć na leżakach. W ramach Rodzinnych Niedzieli towarzyszyła dzieciom animatorka, która zachęcała do wspólnej zabawy, tworzenia pięknych prac plastycznych. 

Spędziliśmy w restauracji ponad dwie godziny i dawno tak się nie zrelaksowaliśmy. Wpływ na to zapewne ma cisza i spokój, gdzie nie było słychać  odgłosów miasta, a z oddali tylko śmiech dzieci. 

Zobaczcie poniżej naszą krótką relację w postaci filmu:

 

 

 

Teraz o samym jedzeniu. Naprawdę wyśmienita kuchnia! Zamówiliśmy kilka dań i każde było fantastyczne. W miarę jedzenia apetyt ciągle rósł, a kubki smakowe szalały w najlepsze! Z pewnością tutaj wrócimy, by znów rozkoszować się jedzeniem i niezwykłą atmosferą miejsca.

 

 

RESTAURACJA MAGNIFICA - HOTEL FARMONA   ul. Jugowicka 10c Kraków   https://www.magnifica.pl/   12 252 70 10  

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.