Wybierz miasto:

Miasto:

Roboty w Krakowie przez cały dzień!

2021-07-19

Nie można tego przegapić! Do 14 sierpnia Robo Park odwiedza Kraków i pokazuje ponad 70 robotów z całego świata. Tam trzeba po prostu pójść ze swoim dzieckiem!

 

 

 

Spędziliśmy w Robo Park ponad dwie godziny, a naprawdę można by było dłużej, bo tyle tam atrakcji. Na początku uczestniczyliśmy w warsztatach z fizyki eksperymentalnej, gdzie były pokazywane doświadczenia z ciekłym azotem. Dzieci były pod wrażeniem wielu spektakularnych efektów i zastosowań. Następnie udaliśmy się do najdalej oddalonej Sali VR, czyli rozszerzonej rzeczywistości. Dzieci mogły w niej zjechać kolejką górską, a te większe popróbować swoich sił na Ps4. Mojej córeczce bardzo przypadła gra Sonic, który każdy dorosły zna. Gdy tylko wyszliśmy przywitał nas uroczy pies -robot, który podchodził do każdego i chciał być głaskany.

 

 

 

 

Dużym zainteresowaniem naszych dzieci cieszył się sklep z fantastycznymi zabawkami bogatymi w eksperymenty naukowe, roboty i napędzane samochody. Potem przyszedł do nas ogromny robot, z którym dzieciaki zrobiły sobie zdjęcie, przybijały mu piątkę, a nawet się do niego przytulały.

 

 

Następnie był pokaz dronów wszelkiego typu, a potem pojawił się robot, przed którym trzeba było uciekać, bo strzelał nie groźnymi nabojami i gonił po całej sali. Dzieciaki mogły obejrzeć, dotknąć i posterować wieloma robotami, które zdobyły nagrody na głównej wystawie technologicznej na świecie takie jak: robo-piłka, robo-boks, robo-sumo czy Canbot, który uwielbia tańczyć.

 

 

My odwiedzaliśmy park spontanicznie, ale też skorzystaliśmy z darmowej wycieczki, która odbywa się co godzinę i oprowadza po każdej strefie z robotami. Mogliśmy nie tylko poznać historię każdego robota, ale się też z nim pobawić, pograć z nim, albo nim w zależności od modelu. 

 

Rewelacyjnie, że dla dzieci poniżej 4 lat wstęp do parku jest bezpłatny, a bilet jest ważny przez cały dzień, możesz wejść i wyjść nieograniczoną liczbę razy!

 

 

 

Zobacz nasz krótki filmik na Tik-Toku:

 

 

Portal BabyGo (@babygo.pl) TikTok | Watch Portal BabyGo's Newest TikTok Videos

 

 

 

 

 

Zdecydowanie RoboPark to rewelacyjna rozrywka dla całej rodziny. Jak jeszcze nie byliście to już jutro organizujemy konkurs na naszym Instagramie, gdzie możecie wygrać bilety:

 

https://www.instagram.com/babygo.portal/

 

 

 

 

ROBOPARK KRAKÓW

 

 

  Centrum Serenada , poziom 1 Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41

 

  Godziny: Pn-Pt: od 10-00 do 20-00


Sb-Nd: od 10-00 do 19-30  

 

WWW: https://www.facebook.com/RoboParkKrakow      

 

881-259-569

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl