Wybierz miasto:

Miasto:

PoMigaj Razem!

2019-01-31

 

W Rodzinku przy ul. Kapelnka 15 na Ruczaju, co wtorek o 11:15 odbywają się zajęcia Migaj z Bobasem, na które zostaliśmy zaproszeni. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana Magdalena Sipowicz - Dyplomowana Tłumaczaka Polskiego Języka Migowego.

Zajęcia przeznaczone są w głównej mierze dla niesiedzących oraz siedzących dzieci słyszących. Język migowy ma ogromny wpływ na rozwój maluszków: wspomaga rozwój mowy i pomaga wyrazić to, co dziecko potrzebuje.

 

Jak wyglądają takie zajęcia? Są żywe, pełne muzyki, migania i śpiewu. Pani Magdalena ma wspaniały kontakt z dziećmi, jak i z rodzicami, potrafi nadać wspaniałe tempo zajęciom, dzięki czemu są one urozmaicone, kolorowe i zapadają w pamięć. Zajęcia są jednocześnie zabawą i nauką. Poznajemy zwroty, które możemy wykorzystać w codziennym życiu, jak: cześć, proszę, dziękuję, spacer, jeść czy siadać. W trakcie zajęć poznajemy i utrwalamy sobie kolory, zwierzęta i inne przydatne słowa. We wszystko umiejętnie Pani Magdalena wplata wierszyki oraz piosenki, dzięki temu zajęcia są wesołe i chce się na nie znów przyjść. Pani Magdalena nie jest tylko tłumaczką, ale prawdziwym pasjonatem tego co robi i ta pasja udziela się innym.

 

 

 

Serdecznie polecamy i zapraszamy na zajęcia Migaj z Bobasem

http://www.rodzinek.pl

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl