Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Rodzinny Prokocim

2019-07-08

Jeżeli od dawna marzyliście, aby powstało rodzinne miejsce na Prokocimiu to pragniemy powiadomić, że oto jest- Bawialnia Miła! To nie byle jakie miejsce.  Kochani rodzice przedstawiamy Wam prawdziwie ciepłe, kreatywne zacisze i oazę dla rodzin. Brakowało takiego rodzinnego miejsca na Prokocimiu i o to jest:) Nie wahajcie się ani chwili i odwiedźcie to iście domową siedzibę Prokocimia.  

Jest to bawialnia, gdzie rodzice z dziećmi w otoczeniu rozwojowych zabawek Montesorii  mogą kreatywnie spędzić czas. Znajdą tu się rozrywki dla mniejszych, jak i większych dzieci- książki, zabawki, gry oraz liczne zajęcia zorganizowane. Bawialnia Miła zlokalizowana jest na Prokocimiu w środku osiedla na ul. Republiki Korczakowskiej 13, ale rodzice z Podgórza, Pogórza Duchackiego, Kozłówka czy Bieżanowa mają do tego miejsca równie blisko.

 

 

Jak bawić się to na całego!

 

Rodzice mogą przyjść z dziećmi na przeróżne zajęcia:  muzyczno-ruchowe, sensoryczne, artystyczne. Świeżo upieczeni rodzice, którzy chcą rozpocząć przygodę z noszeniem ich pociech oraz dla tych, którzy oczekują swojego Maluszka odbywają się warsztaty wiązania chust. We współpracy z Dogoterapia Whoopie możecie przyjść na zajęcia z udziałem uroczego psa terapeuty, którego obecność wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka! Codziennie możecie pobawić się w sferze wolnej zabawy, gdzie dzieci pod okiem rodzica i w towarzystwie rówieśników mogą swobodnie korzystać z zabawek Montesorii.

 

Zapoznaj się z grafikiem zajęć w Bawialni: http://bawialniamila.pl/

 

 

 

Urodziny dla dzieci

 

 

Kochani w Bawialni zorganizujecie również urodziny dla swoich pociech. Na Gości czekają dwie przestronne sale pełne interesujących zabawek oraz pomocy edukacyjnych oraz kącik dla rodziców, gdzie można odpocząć i napić się kawy lub herbaty. Ogólnodostępna kuchnia jest wyposażona m.in. w czajnik i mikrofalówkę.

 

 

Zobacz jak jest w Bawialni Miła:

 

Specjalnie dla tych z was, którzy zanim odwiedzą dane miejsce chcą je zobaczyć przygotowaliśmy krótki film video:

 

 

 

BAWIALNIA MIŁA

ul. Republiki Korczakowskiej 13 30-867 Kraków http://bawialniamila.pl/ kontakt@bawialniamila.pl 505 981 821   

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl