Wybierz miasto:

Miasto:

Superminds Academy Kraków- ostatnie miejsca

2022-09-06

Nie chcesz cały tydzień wozić Dziecka z zajęć na zajęcia? Superminds Academy Kraków  to 1 zajęcia, na których Dziecko poznaje matematykę, matematykę mentalną, ma zadania LEGO, dużo j.angielskiego, a co więcej fizykę i chemię doświadczalnie.

 

Są ostatnie miejsca w super grupach, zadzwoń, zobacz i dołącz !

 

Zajęcia dla dzieci Superminds możecie teraz sami przetestować bezpłatnie i sami przekonać się, jakie są fantastyczne.

 

Są dla 2 grup wiekowych: 5-6 lat oraz 7-9 lat. Dzieci uczą się języka angielskiego i matematyki na jednym spotkaniu:)

 

Nie trać czasu, zapewnij swojemu dziecku rozwój kompetencji językowych i matematycznych na jednych zajęciach:

 

Superminds (supermindsacademy.com)

 

 

575 585 835

 

krakow1@superminds.pl

 

 

 

 

Zobaczcie również nasz krótki filmik o zajęciach tutaj. 

 

 

Zajęcia odbywają się w 2 lokalizacjach:

 

- ul. Wyki 5, Kraków (Prądnik Biały)

 

-os. Szklane Domy 7

 

 

 

Każdy rodzić marzy o tym, by jego dziecko nie miało problemów w szkole, było inteligentne i by nauka przychodziła mu łatwo. Prawda jest taka, że aby się tak stało już przed pójściem do szkoły dziecko powinno nabywać umiejętności, by te cele mogło osiągnąć.   Na szczęście istnieją zajęcia dla dzieci, które pomagają dziecku stać się prymusem bez jakiegokolwiek wysiłku. To zajęcia w szkole Superminds Akademy Kraków. My byliśmy na zajęciach pokazowych i szczerze się w nich zakochaliśmy. 

 

 

 

 

Zajęcia dla dzieci Superminds  to elementy matematyki mentalnej według japońskiej metodologii, dzięki czemu każde dziecko ma szansę osiągnąć ponadprzeciętne umiejętności matematyczne. 

 

 

Przykładem była nasza 6 latka, która na zajęciach nauczyła się mnożyć i w kilka minut opanowała zadania ze szkoły podstawowej. Wierzę, więc w potęgę metody, dzięki której 6 letnie dzieci dodają, mnożą i dzielą ciągi liczb wielocyfrowych w pamięci szybciej niż na kalkulatorze. 

 

 

 

Arytmetyka mentalna to technika liczenia na japońskim liczydle soroban i dzieci uczą się na japońskim liczydle dodawać i odejmować ciągi liczb wielocyfrowych. Na etapie zaawansowanym mnożą, dzielą, wykonują działania na ułamkach. Kiedy potrafią już liczyć biegle na liczydle, mogą rozpocząć trening mentalny, czyli wyobrażając sobie liczydło wykonują te same działania. Metoda ta intensywnie rozwija inteligencję, ale proces trwa i aby dziecko mogło dojść do spektakularnych umiejętności, musi regularnie ćwiczyć. 

 

 

 

Nauczanie matematyki na zajęciach to też nauka na klockach Lego i jest ono bardzo skuteczne, ponieważ wbrew pozorom świat LEGO jest dla dzieci bardziej realny niż świat rzeczywisty:) Dzieci w wieku 7-8 lat bez kłopotu nauczą się tabliczki mnożenia, dzielenia, obliczania obwodu i pola figur płaskich, wykonają równania z jedną lub dwiema niewiadomymi wspomagając się klockami.

 

Korzyścią nauki z nami jest nie tylko szybkie liczenie dużych liczb w pamięci – Dzieci rozwijając prawą półkulę mózgu, stają się systematyczne, zorganizowane, rozwijają zdolności matematyczne, znacznie poprawiają pamięć i koncentrację, kształcą wielojęzyczność, szybko czytają.

Z doświadczenia wiemy, że Dzieci, które z nami regularnie ćwiczą, niezależnie od predyspozycji lub trudności w uczeniu się, osiągają świetne wyniki w szkole.

 

 

Języka angielskiego dzieci na zajęciach Superminds uczą się w sposób naturalny używając na lekcji przydatnych sformułowań i zdań oraz słówek. Pani Native Speaker jest bardzo sympatyczna i dzieci chętnie powtarzają zdania i słówka po niej i uczą jej również języka polskiego. 

 

 

Prawdziwą frajdą na zajęciach Superminds doświadczenia dla dzieci w języku angielskim, gdzie dzieci same, metodą dedukcji dochodzą do rozwiązań. 

 

 

60 minutowe zajęcia to niestandardowe podejście do nauki, wzmożony rozwój inteligencji dziecka i fantastyczna zabawa!

 

 

Zapraszamy do zapisów na lekcje pokazowe:

 

575 585 835

 

krakow1@superminds.pl

 

 

 

SUPERMINDS ACADEMY KRAKÓW

 

 

ul. Wyki 5, Kraków

 

https://supermindsacademy.com/krakow-pradnik-bialy/  

 

krakow1@superminds.pl  

 

575 585 835

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl