Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Teatr Szczęście- mały teatr, a cieszy

2019-04-05

W ostatnią niedzielę byliśmy w Teatrze Szczęście na spektaklu dla dzieci Ale Cyrki. Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, my rodzice, bo ostatnio na spektaklu dla dzieci byliśmy za czasów swojego dzieciństwa, czyli bardzo dawno. Z tego, co pamiętam z takich spektakli to zniecierpliwienie, nuda, a czasem nawet przerażanie. W Teatrze Szczęście nic takiego nie miało miejsca!

 

 

 

 

Każde dziecko na spektaklu Ale Cyrki Andrzeja Talkowskiego bawiło się wyśmienicie. Każde dziecko wyszło na scenę i zostało wyróżnione. Każde dziecko otrzymało brawa za swój występ. Każde dziecko wyszło z nagrodą i uśmiechem od ucha do ucha.

Przez cały spektakl Teatr Szczęście wypełniony był gromkim śmiechem dzieci i rodziców. Przez całą godzinę można było zapomnieć o istniejącym świecie i zanurzyć się w świat Klauna Feliksa, który opowiadał swoje historie z podróży po świecie, podczas których poznał iluzjonistę, ćwiczył pod okiem świetnego żonglera i muzykował z wielką orkiestrą. Sami zobaczcie na naszym krótkim video:

 

 

 

Dzieci nie tylko obserwowały przedstawienie, ale również brały w nim udział- uczyły się żonglować, grać na instrumentach i po prostu oswajać się ze sceną teatralną.

Największym wyróżnieniem dla Teatru Szczęście są słowa dzieci po spektaklu, które mówią „ Ja chce znów iść do Teatru”.

 

To wspaniale, bo Teatr Szczęście ma w zanadrzu jeszcze kilkadziesiąt innych spektakli dla dzieci. Można znów odwiedzić Klauna Feliksa, ale w innej odsłonie na przedstawieniu- Klaun w balonie. Można również przyjść na przedstawienie o historii dwóch przyjaciół, słonia Salomona i małpki Bil Bil, którzy po wielkiej kłótni postanawiają zastawić na siebie pułapkę. Teatr Szczęście ma do zaoferowania mnóstwo wspaniałych występów, na które zapraszamy już dziś.

 

 

Teatr Szczęście

TEATR SZCZĘŚCIE

Adres: ul. Karmelicka 3, Kraków

http://www.teatrszczescie.pl/

Telefon: 570 25 25 55

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl