Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Urodzinowe brykanie

2018-07-09

Z całą pewnością urodziny w Leoparku dla dzieci to czysta frajda. Możliwość fikania, skakania, zjeżdżania to dla dzieciaków prawdziwa radość. Ze względu na liczne atrakcje Leoparku harcom nie ma końca. Jeśli macie dzieci, które uwielbiają ruch i nie usiedzą w jednym miejscu to polecamy Wam zorganizować urodziny dla dzieci właśnie w Bonarce w Leoparku.

 

 

 

Leopark to nie tylko sam małpi gaj z licznymi tunelami, ale również tor kartingowy, na który dziecko dostaje dowolną ilość żetonów. Dzieci mogą się bawić do woli przy armatkach pneumatycznych czy zjeżdżać do basenu z kulami. Jak i te atrakcje dla dzieci się znudzą to Leopark dysponuje trzema profesjonalnymi trampolinami, gdzie dzieciaki mogą skakać pod sam sufit.

Najważniejsze jest to, że wszystkie te zabawy dla dzieci są w pełni bezpieczne, ponieważ Leopark posiada najnowocześniejsze wyposażenie na polskim rynku, dostarczane przez lidera w budowie Rodzinnych Parków Rozrywki w Europie i Wszystkie urządzenia posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty (CE, TUV)

 

Urodzinowy tort wnosi maskotka Leoparku - wspaniały, kolorowy lew. Pani animatorka organizuje dzieciom liczne zabawy, gry, zgadywanki, konkursy i niespodzianki.

Ogromnym plusem organizacji urodzin dla dzieci w Leoparku jest tak zwany „święty spokój” rodziców. Dzieci zajęte świetną zabawą przychodzą do rodziców proszą jedynie po picie oraz smakołyki. Spokojnie na stół urodzinowy dla dzieci wystarczy przygotować napoje, coś do chrupania i tort, bo dzieci zajęte brykaniem nie są zainteresowane jedzeniem. Stoliki dziecięce zarezerwowane tylko dla dzieci, dlatego warto przyjść wcześniej i zająć sobie stół dla dorosłych. Z pewnością urodziny w Leoparku pozostaną na długo w pamięci dzieci i są prawdziwym wytchnieniem dla samych rodziców. Polecamy.

 

Szczegóły znajdziecie na stronie: http://www.leopark.pl/urodziny_krakow.html

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.