Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Trening Dna Miednicy dla każdej kobiety?

2017-11-27

28 września uczestniczyłam w warsztatach Trening Mięśni Dna Miednicy i zdecydowanie stwierdzam, że jest to „must have” dla każdej kobiety- w ciąży, po porodzie, przed planowaniem ciąży, przed menopauzą, po menopauzie. Zdecydowanie dla każdej. Dlaczego? Tej wiedzy, którą przekazała nam prowadząca powinni uczyć w szkole. Niestety nasz system słabo zaopatrzony jest w profilaktykę zdrowia.

Na szczęście są takie warsztaty, jak sobotnie i one są niezbędne dla każdej z nas.

Prowadząca, Pani Marta, dyplomowana fizjoterapeutka przeprowadziła nas sprawnie przez wiedzę na temat skutków braku dbania o nasz układ moczowo-płciowy. Konsekwencji braku higieny tej części naszego ciała jest naprawdę sporo, więc lepiej wedle starego porzekadła zapobiegać niż leczyć.

Pani Marta pokazała nam na kilkudziesięciu przykładach i ćwiczeniach, jak w warunkach domowych dbać o siebie, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie dna miednicy, jak przygotować się do porodu, by później nie cierpieć, jak aktywować dno miednicy, jak mieć prawidłową postawę, a nawet jak prawidłowo korzystać z toalety.

Tym bardziej jestem szczęśliwa, że mogę Was zaprosić już niebawem na kolejny warsztat, który odbędzie się znów w Stacji Zdowie przy ul. Świętokrzyskiej 4/1:

Szczegóły o zajęciach znajdziesz w naszym wpisie: https://babygo.pl/wydarzenia-dla-mamy/aktywnosc-fizyczna-ciazy-porodzie/

Stacja Zdrowie jest miejscem dla kobiet, które chcą zadbać o siebie przed porodem, tuż po porodzie i na długo przed porodem. Odbywają się tutaj zajęcia z pilatesu, gimnastyki dla kobiet w ciąży, dla mamy z maluszkiem, treningi stabilizacyjne oraz treningi strechingowe i fitness z chustami. Jest, więc w czym wybierać. Mamy z Krowodrzy i okolic to miejsce możemy polecić dla każdej z Was.

Stacja Zdrowie

ul. Świętokrzyska 4/1, 30-015 Kraków

http://stacjazdrowie.com/

697 236 755

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl