Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Warsztaty Mamo to Ja - warto iść?

2018-04-25

18 kwietnia odbyły się w Hotelu Galaxy bezpłatne Warsztaty Mamo, To Ja dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1. roku życia, na których był Krakowski Portal Rodzinny BabyGo.pl

W pierwszej części od godz. 11.00-14.00 odbywały się Warsztaty Jestem Mamą, czyli bezpłatne warsztaty dla rodziców dzieci 0-1 lat.

Jakie były najważniejsze tematy warsztatów? W 3 salach równocześnie odbywały się niezwykle warsztaty dla rodziców i maluszków:

 • Prawidłowy rozwój psychoruchowy niemowląt i dzieci.

 • Jak chronić dziecko przed groźnymi zakażeniami, skuteczne i bezpieczne szczepienia

 • Pierwsza pomoc w pigułce - zakrztuszenia i resuscytacja.

 • Kreatywność maluszka - warsztaty zajęciowe.

 • Naturalnie i skutecznie - jak zadbać o zdrowie dziecka?

Na maluchy czekał minikącik z mnóstwem zabawek. Każdy rodzic miał do dyspozycji wygodne przewijaki, mokre chusteczki i pieluszki.

Każdy z uczestników warsztatów otrzymał upominki. Dla najaktywniejszych uczestniczek Warsztatów czekały wyjątkowe nagrody. Każdy kto wziął udział w konkursie, wypełnił ankietę w czasie spotkania mógł odebrać prezent dla siebie lub dziecka. Można było wygrać między innymi:

LEGO DUPLO, Moje pierwsze emocje Zestaw kosmetyków Ziaja Pieluszki Pampers Poduszka od firmy Enfamil Adapter BeSafe iZi fix do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży Zestaw do karmienia Nuby Infafeeder wraz ze smoczkami na butelkę i gryzakiem Laktator ręczny - zestaw Nuby Otulacz Swaddle UP Love To Dream Misiowa mata z dźwiękami Fisher Price Przenośny uspokajacz Żyrafka Fisher Price Karuzela z misiami 3w1 Fisher Price Fotelik-bujaczek "Od niemowlaka do przedszkolaka" Fisher Price

 

Popołudniu z kolei od godz. 17.00-20.00 odbyły się Warsztaty Będę Mamą, czyli bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży. Głównymi tematami były:

 • Lekkie zaburzenia trawienia u niemowląt.

 • Krew pępowinowa- co powinna wiedzieć kobieta w ciąży.

 • Bezpieczeństwo oraz komfort matki i dziecka w domu i podróży.

 • Jak chronić dziecko przed groźnymi zakażeniami, skuteczne i bezpieczne szczepienia.

 • Naturalnie i skutecznie - jak zadbać o swoje zdrowie w ciąży?

 • Kolka niemowlęca, czyli duży problem z małym brzuszkiem.

Każdy z uczestników warsztatów również otrzymał upominki. Dla najaktywniejszych uczestniczek Warsztatów też czekały wyjątkowe nagrody. Każdy kto wziął udział w konkursie, wypełnił ankietę w czasie spotkania mógł odebrać prezent dla siebie lub dziecka.

Podczas warsztatów można się było zapoznać z ofertą Pani Katarzyny Szołdrowskiej, która wykonuje sesje fotograficzne dla kobiet w ciąży, dla mam z maluszkami, sesje rodzinne oraz noworodkowe. Jej portfolio można obejrzeć na stronie: http://katarzynaszoldrowska.pl/

Śledźcie stronę na bieżąco i wypatrujcie kolejnych warsztatów:

https://mamotoja.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html

Krakowski Portal Rodzinny BabyGo.pl serdecznie zaprasza:

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.