Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Tup tup tup…wygibasy zrób!

2018-05-14

W ostatnią środę odwiedziliśmy Klub Malucha Wesołe Wygibasy na Krowodrzy i uczestniczyliśmy w zajęciach Tuptusie. Wesołe Wygibasy to kameralny żłobek mieszczący się w domu jednorodzinny z ogrodem, miejsce z pewnością przyjazne dzieciom i rodzicom. Nie brakuje w nim kącika w duchu Montesorii ani sali pełnej nowoczesnych zabawek.

 

 

Zajęcia Tuptusie są przeznaczone dla 1-2latków wraz z rodzicami. Pani Agnieszka, prowadząca zajęcia, wkłada w nie tyle ciepła, cierpliwości i radości, że każde dziecko czuje się wyjątkowe. Do każdego dziecka zwraca się po imieniu i zachęca do wspólnej zabawy. Zajęcia są energiczne, wesołe, pełne muzyki, więc 45 min zajęć szybko mija, a dzieci mają ochotę dalej szaleć. Dzieciaczki są motywowane do ciągle nowych aktywności, poznają swoje pierwsze piosenki i bawią się różnymi rekwizytami.

 

 

Tuptusie to bardzo ważne zajęcia- pierwsze zderzenie maluszków z większą grupą dzieci, by powoli integrowały się z rówieśnikami i nowym otoczeniem. Bardzo istotne rzeczy, by przygotowywać dzieci do przedszkola, bo wtedy przechodzą adaptację bez większych problemów.

 

Krakowski portal rodzinny BabyGo serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami w każdą środę o 17:30.

 

 

Wesołe Wygibasy   ul.Vetulaniego 8, 31-226 Kraków   http://wesolewygibasy.pl/   wesolewygibasy@onet.pl   697 560 022

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.