Wybierz miasto:

Miasto:

Wspaniała sala zabaw dla dzieci w Krakowie

2021-10-11

Istnieje w Krakowie wspaniała sala zabaw, która gwarantuje dzieciom niezapomnianą zabawę! Jeśli jeszcze nie byliście w Helili Krainie Wyobraźni to koniecznie musicie to nadrobić!

 

 

Helili to sala zabaw na Podgórzu, która posiada niepowtarzalne i wyjątkowe zabawki w swoim asortymencie. Wszystkie zabawki są supernowoczesne, certyfikowane i bezpieczne dla dzieci. Część zabawek wykonana jest wyłącznie z drewna. Znajdziecie tu- drewniany domek, bujaki, półeczki, samochodziki, kuchnie, zakład stolarski i wiele innych. 

 

Dzieciaki przez bite 2h rewelacyjnie mogą bawić się na jedynych takich atrakcjach w Krakowie- multimedialnej zjeżdżalni, tablicach sensorycznych dla dużych i małych, magnesowych klockach i super konstrukcjach takich, jak quadro. 

 

 

To jedyna sala zabaw w Krakowie, w której taka konstrukcja quadro się znajduje. Za pomocą poszczególnych elementów można dla dzieci zbudować wszystko - wewnętrzny plac zabaw ze zjeżdżalnią, pomocnik dla dziecka do wspólnego gotowania, konstrukcje do wspinania. Zabawka zmienia się razem z dzieckiem, zapewniając spełnienie aktualnych potrzeb.

 

Najbardziej wymagające dzieci znajdą w Helili coś dla siebie. Majsterkowicze, fani klocków czy zgadywanek- każde dziecko będzie oczarowane różnorodnością zabaw i dostępnych atrakcji. Najfajniejsze jest to, że możesz przyjść tu i z maluszkiem i starszakiem i oboje będą zachwyceni! 

 

Rodzice też są tutaj dopieszczani. Kawiarnia z przekąskami, ciastami, kanapkami i pyszną kawą to idealne miejsce spotkań z przyjaciółmi, a ekran pokazujący całą sale zabaw uspokaja nawet najbardziej bojaźliwych rodziców. 

 

 

 

Świetnym pomysłem są również urodziny dla dzieci w Helili, gdzie masz do wybory 3 różne opcje pakietowe i najbardziej wymagające dziecko będzie się czuło w tym wyjątkowym dniu maksymalnie dopieszczone. Helili  Kraina Wyobraźni dba o każdy szczegół imprezy- od motywu przewodniego po animacje tematyczne i wspaniałe przekąski. 

 

Zobacz nasz krótki filmik z takiej imprezy urodzinowej, na której dzieciaki bawiły się wyśmienicie < tutaj>.

 

 

Dodatkowo sala zabaw w tygodniu ma do zaoferowania całą masę zajęć dodatkowych. Znajdziecie tutaj zajęcia ogólnorozwojowe czy sensoryczne dla maluszków i gimnastyczne oraz matematyczne dla starszych dzieci. W ofercie zajęć znajdą się popularne zajęcia takie jak- bystry bobas, sensoplastyka, ale również joga dla dzieci, arytmetyka mentalna czy spotkania mam z dziećmi. 

 

Zobacz pełen zakres zajęć tutaj. 

 

 

Zapraszamy serdecznie:)

 

HELILI KRAINA WYOBRAŹNI

 

 

  Przewóz 16, Kraków

 

  http://www.helili.pl

 

  kontakt@helili.pl  

 

795 395 159

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl