Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Zabawa, że aż Miło

2019-07-22

Prawdą jest, iż słuchając muzyki poprawiamy nasze samopoczucie. Gdy czujemy się źle, przynosi nam ulgę, uśmiechamy się, tańczymy. Jak muzyka wpływa na nasze dzieci? Zapewne już w ciąży słuchałaś Mozarta, aby dziecko rozwijało się lepiej i było bardziej inteligentne. Czy i dziś o tym pamiętasz, aby rozwijać dziecko muzycznie? Pewnie część z Was myśli, że to niepotrzebne, nic nie daje i szkoda kasy i czasu, ale nic bardziej mylnego.

 

Z pomocą przychodzimy my- Portal BabyGo i podpowiadamy Wam najlepsze zajęcia muzyczne dla Waszych dzieci – Pomelody. Jeśli nigdy na nich nie byłaś to masz okazję wybrać się już w najbliższy i każdy następny piątek o godzinie 17:00 do cudownego miejsca na Prokocimiu, jakim jest Bawialnia Miła. Niedawno uczestniczyliśmy w zajęciach Pomelody dla dzieci i oczywiście zdradzimy Wam wszystkie szczegóły. O samym miejscu, możecie przeczytać w naszym poprzednim wpisie tutaj. Pragniemy dodać, że zazdrościmy rodzicom, którzy mieszkają na Prokocimiu, iż mają tak wspaniałą bawialnię dla dzieci. Musicie wiedzieć, iż zajęcia muzyczne to tylko jedne z wielu, na jakie możecie przyjść do Bawialni Miła. 

 

Na zajęciach Pomelody dużym plusem jest to, że każde dziecko bawi się wyśmienicie. Na zajęciach uczestniczyły zarówno 6 miesięczne maluszki, jak i 6 latki. Pani Ania, prowadząca zajęcia, każdą minutę intensywnie wypełniała dźwiękami, melodiami i ruchem. Co dzieci i rodzice robią na takich zajęciach? Wszyscy razem śpiewamy, tańczymy i świetnie się bawimy! Pani Ania korzystała z rekwizytów, instrumentów muzycznych i rąk, by zachęcić wszystkich do wspólnego muzykowania. Zobaczcie na naszym krótkim filmiku, jak się wspaniale bawiliśmy:

 

 

 

Po godzinie zajęć wyszliśmy… oczarowani! Wspólne muzykowanie udzieliło się każdemu z nas i wyszliśmy radośni, pełni pozytywnej energii z chęcią na kolejne spotkanie. Tym bardziej, iż w cenie zajęć otrzymujemy dostęp do aplikacji online z unikatowymi materiałami Pomelody, czyli muzykę, słuchowiska, animacje. To wszystko sprawia, iż zajęcia mogą się odbywać codziennie w naszym domu. Zapomniałam wspomnieć, iż każde spotkanie to śpiewanie piosenek w j. angielskim, więc dodatkowym plusem jest rozwój tego języka. A jak wiadomo, jak się świetnie bawisz to i słowa, wyrażenia w innym języku zapadają na dłużej w pamięci.

 

BAWIALNIA MIŁA

ul. Republiki Korczakowskiej 13 30-867 Kraków http://bawialniamila.pl/ kontakt@bawialniamila.pl 505 981 821   

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.