Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Indiańskie zabawy dla dzieci, to możliwe?

2018-07-11

Przed wakacjami portal BabyGo uczestniczył w warsztatach podróżniczych dla dzieci „Między Nami Indianami”, które odbywają się w El Bombo- Szkole hiszpańskiego dla dzieci, a prowadzone są przez Poznajemy Świat.

 

 

Dzieci są żywo zainteresowane zajęciami, które prowadzone są niezwykle ciekawie. Pani prowadząca- Magdalena Moll-Musiał opowiada o Indianach Ameryki Południowej i środkowej, a dzieci są zapraszane do różnorakich aktywności, dzięki czemu nikt się nie nudzi. Dzieci dowiadują się mnóstwa nowych rzeczy, mogą zadać pytania i dotknąć wszystkich rekwizytów, które są pokazywane na warsztatach. Przypatrują się, jak zrobione są instrumenty i poznają historię niektórych z nich. Dodatkowo dzieci mogą zagrać na instrumentach z Ameryki Południowej i doświadczyć ich brzmienia.  

Dzieci po zajęciach wiedzą już, jak dzisiaj wygląda codzienne życie Indian Quechua, jak się ubierają, co jedzą, z jakimi problemami się zmagają. Dzieciaki mogą nawet ubrać się w tradycyjne stroje i poczuć się, jak prawdziwi Indianie. Każda minuta warsztatów jest wypełniona fascynującymi opowieściami, dzięki czemu niemal przenosimy się do świata Indian pełnego dźwięków i kolorów. Na krótkich filmach poniżej możecie podpatrzyć, jaki klimat mają zajęcia i jak cudownie reagują na nie dzieci.

 

https://youtu.be/AQaa3hLZpvw

https://youtu.be/5JEXsdGb6wQ

https://youtu.be/hqoA9ZFtfjA

 

Dawno BabyGo nie uczestniczyło w tak barwnych i tak dobrze zorganizowanych zajęciach. Dzieci tańczyły do boliwijskiej muzyki, bawiły się zabawkami, a na zakończenie zajęć mogły zdobyć zmywalny indiański tatuaż odciskany prekolumbijską pieczęcią.
Zapraszamy już dziś na kolejne zajęcia do El Bombo przy ul. Syrkomlii w Centrum(niedaleko Placu na Stawach). Teraz organizują między innymi półkolonie dla dzieci, o których możecie przeczytać tutaj oraz wakacyjne kursy hiszpańskiego już od 2 roku życia. Serdecznie zapraszamy:)

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl