Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Hulahopsuj z nami!

2018-10-22

 

 

Całkiem niedawno powstało nowe miejsce dla dzieci i rodziców, a mianowicie – Hulahopsy. To wyjątkowy, lokalny klub organizujący zajęcia sportowe i taneczne od 0 do 15 lat.  Jeśli mieszkasz na północy Krakowa (klub mieści się niedaleko Mistrzejowic, Prądnika Białego i Czerwonego) i chcesz, by Twoje dziecko dobrze się wyhasało-  to miejsce idealne dla Ciebie!

Na 300 m powierzchni prowadzone są zajęcia dla dzieci, z podziałem na grupy wiekowe, w zakresie: gimnastyki akrobatycznej, gimnastyki artystycznej, baletu, kick-boxingu, zajęć ogólnorozwojowych dla małych dzieci oraz zajęć umuzykalniających. W Hulahopsach panuje rodzinna atmosfera, ale przede wszystkim właścicielki dbają o wysoki poziom zajęć, dlatego zatrudniają wykwalifikowaną kadrę.  Jednym z nich jest Rafał Kosiarski, który od roku 2017 posiada tytuł Mistrza Świata, a w Hulahopsach prowadzi zajęcia z Kick-boxingu. Zespół BabyGo uczestniczył w tym zajęciach, by Wam o nich opowiedzieć.

 

Zajęcia odbywają się w trzech grupach wiekowych od 4 do 15 lat. Trwają godzinę i ćwiczą równowagę, wytrzymałość, koncentrację. Zdecydowanie dzieci się na nich nie nudzą, bo ćwiczenia są dynamiczne, różnorodne i bazują nie tylko na podnoszeniu sprawności fizycznej, ale i na rozwijaniu intuicji. Zobaczcie nasz krótki film z zajęć Kick-boxingu Pana Rafała Kosiarskiego.

 

 

Każdy trening rozpoczyna się rozgrzewką, która przeplatana jest nauką sekwencji uderzeń, technik obrony i ataku. Zajęcia Kick-boxingu w Hulahopsach to regularne ćwiczenia nie tylko umiejętności obrony, ale i szybkości w podejmowaniu decyzji, trening pamięci i kształtowanie charakteru.

 

Przyjdźcie i sami się przekonajcie:

 

 

HULAHOPSY

http://hulahopsy.pl  

biuro@hulahopsy.pl 

790-244-445

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.