Wybierz miasto:

Miasto:

Zajęcia sportowe dla dzieci w Krakowie

2021-10-04

 

Sport to zdrowie- każdy zna z nas to powiedzenie. Tym bardziej jest on ważny dla naszych dzieci, by rozwijały się prawidłowo, wzmacniały swoją odporność, hartowały się i nabywały sprawności psychofizycznej. Uczestniczyliśmy w takich zajęciach sportowo- piłkarskich dla dzieci, które są przeznaczone dla dzieci już od 2 lat! Bardzo serdecznie polecamy zajęcia w szkole K.S. Czyżnianka, która stworzona jest by wspierać aktywnie spędzanie czasu przez dzieci oraz ich rodziny.

 

 

Zajęcia w szkole K.S. Czyżnianka prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy przez cały trening motywują dzieci do coraz to nowych ćwiczeń. Zajęcia są bardzo aktywne, mnóstwo w nich biegania, skakania, czyli tego, co potrzebne do przygotowania ciała do odpowiedniego treningu piłkarskiego. My braliśmy udział w treningu przeznaczonym dla dzieci od 5 do 7 lat, gdzie udział rodziców jest zbędny, ale odbywają się również i takie zajęcia, gdzie rodzice trenują razem ze swoimi dziećmi i są to zajęcia od 2 do 5 roku życia. To wspaniała możliwość do wspólnego spędzania czasu, ale też do poprawy sprawności fizycznej całej rodziny.

 

 

 

Trzeba zaznaczyć, że zajęcia nie tylko zmniejszają ilość tkanki tłuszczowej, przyspieszają przemianę materii u dzieci, ale przede kształtują prawidłową postawę ciała, zapobiegają i korygują różne wady postawy. 

 

Trenerzy tak prowadzą zajęcia, by zaszczepić w dzieciach pasję do sportu i radość w grę w piłkę. Nasza córeczka mimo, iż pierwszy raz brała udział w takich zajęciach szybko odnalazła się w grupie chłopców, z którymi wspólnie biegała za piłką i strzelała gole. Po skończonym treningu, mimo, że był wyczerpujący córeczka była gotowana na kolejny:) Wieczorem nie mieliśmy specjalnych problemów z zaśnięciem córeczki.

 

 

Zobaczcie krótki filmik, jak takie zajęcia wyglądają tutaj.

 

 

 

Bardzo ważny jest fakt, iż zajęcia sportowe odbywają się na świeżym powietrzu, na boisku otoczonym parkiem, gdzie dzieciaki mogą się maksymalnie dotlenić. Zobacz grafik zajęć i zapisz się na bezpłatne zajęcia próbne. 

 

Na hasło BabyGo 1 zajęcia dla dzieci są bezpłatne. 

 

 

K.S CZYŻYNIANKA

 

  os. Dywizjonu 303 bl. 66, Kraków

 

  https://www.czyzynianka.pl/

 

  pilka@czyzynianka.pl  

 

661 702 903      

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl