Wybierz miasto:

Miasto:

Urodziny marzeń dzieci w Krakowie

Urodzinki, urodzinki dla chłopczyka i dziewczynki, wszyscy mają dziarskie minki, bo to super urodzinki!

Urodziny  to czas świętowania, gier i zabawy, szczególnie dla dzieci. Sprostanie potrzebom i oczekiwaniom dziecka bywa czasem trudne, ciężko samodzielnie coś wymyślić i zorganizować. Zespół BabyGo przygotował zestawienie takich miejsc w różnych rejonach Krakowa.

 

 

 

Urodziny dla dzieci w Superminds Academy na Prądniku

 

 

Urodziny Twojego Dziecka, inne niż wszystkie? Zapraszamy do Laboratorium Szalonego Profesora, gdzie czeka na Was moc atrakcji: szukanki, zgadywanki, eksperymenty, ukryte znaczenia, niepowtarzalne zadania i zabawy!     Urodziny w Superminds Academy to niebywała dawka pozytywnych emocji i energii, niezapomniane przeżycie dla Twojego Dziecka:)   Organizujemy też wspólne spotkania rodzinne i w gronie znajomych, z animacjami dla Dzieci wraz z cateringiem:)   Zapewniamy:   - lokal na wyłączność,   - kameralną zabawę wśród przyjaciół   - pełne 2h atrakcji i zabawy       Cena: 590 zł za  11 dzieci, dodatkowe dzieci + 35zł     O szczegóły zapytaj 575 585 835 krakow1@superminds.pl   A może chcesz zrealizować swój/ Dziecka pomysł na urodziny? Porozmawiajmy, myślę że sprostamy wymaganiom :-)))  

 

 

SUPERMINDS ACADEMY KRAKÓW

ul. Wyki 5, Kraków

https://supermindsacademy.com/krakow-pradnik-bialy/

krakow1@superminds.pl

575 585 835  

 

 

 

Urodziny dla dziecka w Helili na Podgórzu

 

 

Zapraszamy do rezerwacji terminów urodzinowych na najbliższy czas! Najwspanialsze, tematyczne dekoracje i profesjonalna obsługa animatorek! Komfort sali na wyłączność i możliwość spotkania się tylko ze swoim gronem to jest to!     Serdecznie zapraszamy do organizacji urodzin w sali zabaw Helili- kraina wyobraźni. Szeroka oferta tematyczna pozwoli dopasować motyw przewodni do zainteresowań dziecka.       Autorskie scenariusze animacyjne zapewnią wyśmienitą zabawę. Dostosuj pakiet do swoich potrzeb i ciesz się tą wspaniałą chwilą. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jeśli masz pomysł na urodziny marzeń, chętnie sprostamy Twoim wymaganiom.     Spełniamy marzenia, te urodzinowe! W Helili realizujemy każde urodziny tematyczne! Dla najbardziej wymagających fanów dobrej zabawy urodziny na wyłączność:)

 

 

Zorganizuj urodziny dziecka w Helili Krainie Wyobraźni!

 

Helili kraina wyobraźni

 

Adres: Przewóz 16, Kraków

WWW: http://www.helili.pl

E-mail: kontakt@helili.pl

tel: 508 336 960

 

 

Urodziny dla dzieci w Dreamlandii w plenerze

 

 

Urodziny dla dzieci w Krakowie z elementami survivalu, to spontaniczna przygoda bez stołów i krzeseł, organizujemy je w wybranym miejscu, czy parku w Krakowie, w Słomnikach, w Zielonkach, w Kocmyrzowie, nad Zalewem Kryspinów, a także cudownej okolicy Ojcowa.

 

Co wyróżnia nasz pomysł na urodziny dla dzieci w Krakowie?

 

 

Każde spotkanie urodzinowe jest przygotowane specjalnie pod klienta i w konkretnym miejscu. Nie jest to kolejna sala zabaw w Krakowie, ale jej świetna alternatywa. Nasz Animator doskonale poradzi sobie bez bawialni z kulkami.

 

Plan jest taki, by każde dziecko czuło się swobodnie, zatem sami wybieracie gry i zabawy.

 

Animator inspiruje pomysłami, zorganizuje leśny tor przeszkód, gry zespołowe lub pomoże w trudnym zadaniu oraz nauczy jak przygotować ognisko.


Zapraszamy na wspólną przygodę bez scenariusza, bo przecież dopiero okaże się, co nas czeka?

 

Organizując z nami urodziny dla Twojego dziecka masz gwarancje:

 

 

* super zabawy  

 

* możliwość zaproszenia wszystkich przyjaciół, bo przestrzeń nas nie ogranicza  

 

* zabawy cały rok: wiosną, latem, jesienią i zimą i o każdej porze : rano, w południe, wieczorem, a nawet nocą  

 

* twoja wyobraźnia i głowa pełna pomysłów, nasza doświadczona grupa animatorów zadba o bezpieczeństwo i mnóstwo radości oraz niezapomnianych wspomnień  

 

* Przygoda z nami zapewnia aktywnie spędzony czas wśród przyjaciół, nabycie nowych umiejętności, odkrycie możliwości zabawy wśród tajemnic przyrody.  

 

Dreamlandia

https://dreamlandia.pl/

biuro.dreamlandia@gmail.com

 503 191 040

 

 

 

Urodziny dla dzieci w Parku Wodnym na Prądniku

 

 

W ofercie posiadamy 3 scenariusze:

 

 

Urodziny Bajkowe:

 

to opcja dla najmłodszych dzieci (6-7 lat). W programie m.in.: zdobywanie Wyspy Piratów, wodne 100 lat czy szukanie skarbu pirackiegoW trosce o bezpieczeństwo konieczny jest dodatkowy animator.  Urodziny te prowadzimy w opcji 1,5 h.

 

Urodziny Pirackie:

 

to impreza dla miłośników wodnej zabawy! W programie m.in.: "tratwa przetrwania", pokonanie Tęczowej Ścieżki i mianowanie Jubilata tytułem "Korsarza". Urodziny te prowadzimy w opcji 1,5h i 2,5h.

 

Urodziny Olimpijskie:

 

to opcja tylko dla dobrze umiejących pływać! W programie m.in.: konkurs zawrotnych prędkości, spływ przez rzekę oraz wodna sztafeta. Urodziny te prowadzimy w opcji 1,5h i 2,5h.

 

 

Więcej szczegółów: https://www.parkwodny.pl/oferta/urodziny-dla-dzieci-w-parku-wodnym/

Tel. 12 61 63 190 lub biuro@parkwodny.pl

 

Park Wodny w Krakowie

Ul. Dobrego Pasterza 126 31-416 Kraków

 

Urodziny dla dzieci w El Bombo w Centrum

 

 

 

Przyjęcia urodzinowe w El Bombo organizowane są dla dzieci od 2 do 9 roku życia. Organizujemy urodziny,które pozostaną niezapomniane, wesołe, pełne ciekawych zabaw. Urodziny mogą odbywać się całkowicie w języku hiszpańskim lub być po prostu w hiszpańskich czy też latynoskich klimatach. Przepełnione tańcem, śpiewem, z wykorzystaniem chusty animacyjnej, balonów i wielu innych atrakcji. Urodziny mogą być połączone z warsztatami ceramiki. El Bombo organizuje przyjęcia również z Akademią Popotam, kiedy to dzieci mogą stać się archeologami, Super Bohaterami, podróżują w kosmos, lub do krainy bajek.

 

El Bombo - hiszpański dla dzieci

ul. Syrokomli 11/8a, Kraków

tel. 600283026

http://www.elbombo.pl/

 

 

 

Urodziny dla dzieci w LaLoba na Kurdwanowie

 

 

Przyjęcia urodzinowe w LaLoba Care&Activity organizowane dla dzieci w wieku od 1 do 12 lat. Dwa Kluby dysponują dwoma salami: dużą i małą. Ta pierwsza, to miejsce na animacje dla dzieci – przede wszystkim ruch, które są na bardzo wysokim poziomie, pobudzając wyobraźnię, dają radość, wzmacniają relację między dziećmi, pozostawiają wspaniałe wspomnienia. Sala mała to miejsce do „biesiadowania”. Temat urodzin dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb dziecka, jego upodobań oraz pasji. Istnieje możliwość, aby animator przyjechał do domu i tam zorganizował zabawę.

 

LaLoba

Beskidzka 30c, Kraków

tel. 666 290 333, (12) 425 627

http://laloba.pl/ 

 

 

 

Urodziny dla dzieci w Restauracji Wesołe Gary w Hucie

 

 

 

Przyjęcia urodzinowe w Wesołych Garach organizowane dla dzieci w wieku od 1 do 13 lat. Wyjątkowa pizza z pieca opalanego drewnem, duża sala ze strefą zabaw i zjeżdżalnią z kulkami. Wesołe Gary oferują pełną przygód imprezę urodzinową, z licznymi atrakcjami, a wszystko okraszone pysznym jedzeniem.

 

 

Wesołe Gary

Urbanowicza 10A, Kraków

tel. 502 497 380

http://wesolegary.pl/

 

 

Urodziny dla dzieci w Miasteczku Dzieci na Prądniku

 

 

 • Przyjęcie do 10 dzieci (każde kolejne dziecko 35 zł)
 • Sala urodzinowa na wyłączność
 • 2 godziny zabawy w Miasteczku
 • Dekoracje urodzinowe
 • Zaproszenia dla gości
 • Poczęstunek dla dzieci (galaretki, babeczki, sałatka owocowa)
 • Napoje dla dzieci (lemoniada samodzielnie przez nas robiona, woda z cytryną)
 • Prezent dla Jubilata (voucher na 2 godziny zabawy w Miasteczku do wykorzystania w dowolnym czasie + mała niespodzianka)

 

* powyżej 10 dzieci animator obligatoryjny na minimum godzinę 

 

Cena: 

pn – czw: 450 zł

pt – niedz: 550 zł 

 

UWAGA! obecnie nie ma możliwości skorzystania z tego pakietu w weekendy.

W tygodniu wyłącznie przy grupach liczących max 10 dzieci.

 

Niezapomniane urodziny w Miasteczku Dzieci (miasteczko-dzieci.pl)

 

 

Urodziny dla dzieci w Muzeum MIM na Podgórzu

 

 

 

Zapraszamy do zorganizowania wyjątkowych urodzin dziecka w Strefie Kreatywności w Muzeum Inżynierii Miejskiej. W programie oferujemy przeprowadzenie warsztatów edukacyjnych sprofilowanych odpowiednio pod kątem wieku uczestników.

Dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat proponujemy do wyboru warsztaty:

 • zajęcia kuchni moleCOOLarnej (Uczestnicy dowiedzą się czym jest kuchnia molekularna, poznają jej tajniki oraz zrozumieją czym różni się ona od tradycyjnych metod gotowania. Pod opieką edukatora przygotują kilka ciekawych potraw, takich jak kawior o smaku coli i fanty).
 • warsztaty „Kosmos w słoiku" (Zajęcia polecamy szczególnie małym pasjonatom gwiazd, a także wszystkim, których interesują planety i loty w kosmos).


Dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat proponujemy do wyboru warsztaty:

 •  zajęcia modelarskie (Młodzi konstruktorzy wykonają drewniane modele zwierząt oraz pojazdów z różnych epok)
 • zajęcia kuchni moleCOOLarnej (Uczestnicy dowiedzą się czym jest kuchnia molekularna, poznają jej tajniki oraz zrozumieją czym różni się ona od tradycyjnych metod gotowania. Pod opieką edukatora przygotują kilka ciekawych potraw, takich jak kawior o smaku coli i fanty).


Dla solenizantów i ich gości przygotowaliśmy też niespodzianki!

 

MUZEUM INŻYNIERII MIEJSKIEJ W KRAKOWIE ul. św. Wawrzyńca 15, 31-060 Kraków http://www.mim.krakow.pl/ (12) 428 66 44

 

 

 

Urodziny dla dzieci Ninja w Rodzinnym Centrum Sportu na Woli

 

 

ZAPRASZAMY NA SUPER URODZINY DLA DZIECKA- NINJA DLA DZIECI   IV pakiety do wyboru - zobacz, co mamy dla Ciebie!

 

Pakiet full: ninja & squash 

 

 • 1 godzina treningu ninja z trenerem na sali ninja z pokonywaniem przeszkód.
 • 1 godzina imprezy urodzinowej na terenie naszego klubu. W okresie wiosna-lato zapraszamy do ogrodu oraz na taras z leżakami z możliwością poczęstunku na świeżym powietrzu.
 • 2 godziny opieki trenerów i animatorów czasu wolnego.
 • urodzinowa dekoracja sali
 • dla chętnych rodziców: sauna
 • kawa oraz herbata w pakiecie dla dorosłych w trakcie trwania zabawy dla dzieci.
 • zawody ninja dla dzieci
 • nauka gry w squasha dla dzieci lub dorosłych

cena:  950 zł/2 godziny dla grupy: do 12 dzieci (każde kolejne dziecko + 45 zł). Przy większej ilości dzieci zajęcia dzielone są na dwie grupy.

 

 

 

RODZINNE CENTRUM SPORTU

 

Księcia Józefa 54a 30-206 Kraków

https://disport.fun/  

kontaktdisport@gmail.com

517 827 720  

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl