Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Ferie w górach!

2022-12-01

Ferie w górach to zawsze dobry pomysł! A wyjątkowych apartamentach ze Spa to wymarzony wypoczynek. Nie zastanawiaj się i rezerwuj pobyt w jednym z Apartamentów Góralska Strefa.

 

 

Apartamenty Góralska Strefa oferują na wynajem apartamenty w Kościelisku dla 2, 3, 4 lub 5 osób. Każdy z nich posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, część dzienną oraz sypialnię z łóżkiem małżeńskim.


Apartamenty położone są w Kościelisku, 500m od wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego i 1 km od Doliny Kościeliskiej. Jeśli zapragniesz skorzystać z miejskich atrakcji, w zaledwie 7 minut dojedziesz stąd do Krupówek.

 

 

Wszystkie apartamenty są nowocześnie zaprojektowane, a centralna lokalizacja blisko szlaków górskich czyni je niezwykle atrakcyjnymi. To zdecydowanie wymarzone miejsce do spędzenia urlopu tym bardziej, że na miejscu znajduje się strefa SPA- sauny i strefa relaksu. 

 

Dla najmłodszych apartamenty Góralska Strefa przygotowały plac zabaw oraz kącik zabaw, który zadowoli każde dziecko. A na życzenie gości śniadania będzie dostarczać firma cateringowa Góralsko Izbo. 

 

 

APARTAMENTY GÓRALSKA STREFA

 

  Strzelców Podhalańskich 14, Kościelisko, Poland

  https://goralskastrefa.pl/

 

  kontakt@goralskastrefa.pl

  507 663 105

   

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl