Wybierz miasto:

Miasto:

NA KTÓRE TERMY Z DZIEĆMI WARTO SIĘ WYBRAĆ?

2023-04-25

Na które termy z dziećmi warto się wybrać? 7 argumentów za Termami BUKOVINA

 

Nowoczesne kompleksy basenowe zasilane wodą termalną to fantastyczne miejsca dla osób, które chcą się szybko zregenerować, odpocząć, pozbyć nadmiaru stresu, a przy tym osiągnąć wymierne korzyści zdrowotne z kąpieli w wysoko zmineralizowanej wodzie. Tyle teoria. W praktyce największą grupę gości stanowią rodziny z dziećmi, dla których priorytetem jest dobra zabawa. Jeśli właśnie przeczesujesz Internet w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, na które termy z dziećmi warto się wybrać, to w podjęciu dobrej decyzji z pewnością pomoże Ci nasz poradnik. Oto 7 argumentów, które jednoznacznie przemawiają za Termami BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej.

 

 

Strefa specjalnie dla dzieci

 

Termy BUKOVINA zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu idealnych warunków do zabawy dla naszych najmłodszych gości. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy efektowną strefę dziecięcą, w której mogą się bezpiecznie bawić nawet maluszki – oczywiście pod czujnym okiem rodziców. Strefa dziecięca jest idealnym miejscem dla rodzin, które wybierają się na termy głównie po to, aby zobaczyć szeroki uśmiech na małej buzi.

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

 

Super zjeżdżalnie

 

Dobrze wiemy, że jednym z podstawowych kryteriów wyboru term na pobyt z dziećmi są zjeżdżalnie. Uwielbiają je nie tylko dzieci i młodzież, ale też dorośli – zwłaszcza tatusiowie (nawet jeśli się do tego nie przyznają).

W Termach BUKOVINA przygotowaliśmy dla naszych gości trzy świetne zjeżdżalnie:

  • Wartko Ruła – zjeżdżalnia wewnętrzna o długości ponad 100 metrów;

  • Krynconka – zjeżdżalnia zewnętrzna o długości 53 metrów (ze względów bezpieczeństwa nieczynna w okresie jesienno-zimowym);

  • Łostry Śwung – zjeżdżalnia zewnętrzna o długości 15 metrów, dostarczająca ogromnych emocji, dostępna w okresie wiosenno-letnim;

Jest zatem w czym wybierać i nie trzeba się obawiać długich kolejek!

 

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

Duży wybór basenów

 

Czy wiesz, że Termy BUKOVINA to łącznie aż 20 basenów o różnej głębokości i temperaturze wody od 30 do 38 stopni Celsjusza? Dzięki tak dużemu wyborowi każdy znajdzie coś dla siebie.

Chcesz popluskać się w płytkiej wodzie z maluszkiem? Zajrzyj do naszej strefy dziecięcej. Masz pociechę, którą rozpiera energia i wszystko ją ciekawi? Wypłyńcie do basenów zewnętrznych – szczególnie jesienią i zimą może to być znakomita przygoda i duże przeżycie dla dziecka.

 

Znajdzie się coś dla rodziców

 

To, że przy wyborze term skupiasz się na potrzebach dziecka, jest zupełnie naturalne. Warto jednak pomyśleć również o sobie. Pod tym względem Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej są idealnym wyborem, ponieważ doskonale łączą potrzeby gości w każdym wieku.

Podczas gdy jedno z rodziców bawi się z dzieckiem w wodzie, drugie może np. skorzystać z naszej strefy saun czy zażyć hydromasażu w słynnym Bulgotniku. Koniecznie sprawdź również ofertę zabiegów odnowy biologicznej w strefie Wellness BUKOVINA.

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

Nikt nie wyjdzie głodny

 

Wielu rodziców martwi się, że trzeba będzie szybko skończyć szaleństwa w wodzie z powodu burczenia w brzuchu dziecka. W Termach BUKOVINA oczywiście o tym pomyśleliśmy i oddajemy do dyspozycji naszych gości kilka punktów gastronomicznych – w tym Letnią Gastronomię w strefie basenów zewnętrznych.

Co ważne, za posiłki i przekąski można płacić zegarkiem otrzymanym przy kasie, dzięki czemu nie trzeba mieć przy sobie gotówki czy karty. Opłatę uregulujesz przy wyjściu z term.

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

 

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

 

Każdemu rodzicowi zależy na bezpieczeństwie dziecka, również w trakcie zabawy. Podczas szaleństw w wodzie termalnej można łatwo stracić czujność, dlatego w Termach BUKOVINA o bezpieczeństwo naszych gości dba kadra wykwalifikowanych ratowników – dyskretnie obserwujących osoby korzystające z basenów i natychmiast reagujących na wszelkie niepokojące sytuacje.

 

Atrakcyjna wycieczka rodzinna, nie tylko na termy

 

Lokalizacja Term BUKOVINA sama w sobie jest dobrym powodem, aby odwiedzić nas z dziećmi – najlepiej na nieco dłuższy, na przykład weekendowy pobyt (sprawdź atrakcyjne pakiety w Hotelu BUKOVINA, z bezpośrednim dostępem do strefy basenowej). W okolicy Bukowiny Tatrzańskiej nie brakuje atrakcji dla całej rodziny – chociażby w Zakopanem.

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

Po przeczytaniu tego poradnika prawdopodobnie wiesz już, na które termy z dziećmi warto się wybrać. Gorąco zapraszamy do Term BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej, rzut beretem od Zakopanego.

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych argumentów przemawiających za tym, aby wybrać się z całą rodziną do naszego kompleksu termalnego, to przeczytaj inne poradniki na blogu. Dowiesz się z nich m.in., dlaczego Termy BUKOVINA są zaliczane do grona najlepszych źródeł termalnych w Polsce, a także przekonasz się, że termy na wakacje to zawsze dobry pomysł na aktywny, atrakcyjny urlop z dziećmi.

 

Kliknij tutaj i kup bilet online już teraz.

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl