Wybierz miasto:

Miasto:

Nowy rok w Crystal Mountain w Wiśle

2021-10-31

Beskid Śląski zimą, to doskonałe miejsce do pożegnania starego i powitania nowego roku w rodzinnym gronie. Tutaj zimą panują doskonałe warunki do białego szaleństwo, a w najbliższym sąsiedztwie można skorzystać z wielu stoków narciarskich. W samym sercu Beskidów w Wiśle, nad miastem góruje pięknie wtopiony w beskidzki krajobraz pięciogwiazdkowy hotel Crystal Mountain. Otworzony na początku 2021 roku hotel, to idealne miejsce na sylwestrowe szaleństwo. Tutaj goście z dala od miejskiego zgiełku, otoczeni przyrodą, mogą podziwiać widoki i czerpać z niezliczonych atrakcji tego eleganckiego hotelu.

 

 

 

Na gości hotelowych czekają różne sylwestrowe opcje, które oprócz pobytu, będą mogli dobrać do swoich upodobać. Wszyscy, którzy mają ochotę na tańce i szaleństwo do białego rana, czeka elegancki bal sylwestrowy z muzyką na żywo oraz dj’em. Z kolei osoby, które wolą w noc sylwestrową raczyć się rozmową i dobrym jedzeniem w gronie najbliższych, mogą wybrać uroczystą kolację.

 

W Crystal Mountain swoją imprezę będą też mieli najmłodsi. Podczas, gdy rodzicie będą bawić się na balu, animatorzy będą zajmowali się ich pociechami podczas prawdziwego kinderbalu.

 

 

CRYSTAL MOUNTAIN

 

 

Adres: 43-460 Wisła ul. Bukowa 19A

 

https://www.crystal-mountain.pl/

 

E-mail: rezerwacja@crystal-mountain.pl

 

Telefon: +48 33 44 34 800    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl