Wybierz miasto:

Miasto:

Aktywne wakacje z dzieckiem w górach

2023-01-24

Zapraszamy do wspaniałego hotelu na aktywne wakacje z dzieckiem- Perły Południa. To wyjątkowe miejsce w samym sercu Beskidu Sądeckiego, a  otaczająca hotel zieleń, górskie potoki i przepiękna panorama gór sprawiają, że pobyt w Perle Południa to sama przyjemność. Możesz tutaj swobodnie wypoczywać, pracować i delektować się ciszą otaczającej przyrody. Miejsce jest idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku, zwolenników turystyki górskiej, a także amatorów zimowego sportu.

 

Pokoje

 

Hotel Perła Południa oferuje 181 miejsc noclegowych w pokojach typu: standard 1,2 i 3 osobowy, studio oraz lux. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, Wi Fi, TV, balkon z widokiem na Dolinę Roztoki lub na Jastrzębską Górę (stacja narciarska Ryterski Raj).Atrakcje w hotelu

 

Dla aktywnych Gości nasz obiekt oferuje, możliwość korzystania z kortów tenisowych, pełnowymiarowej krytej pływali, hali sportowej, siłowni i Sali fitness. W pobliżu ośrodka (100m) znajduje się wyciąg krzesełkowy czynny w sezonie zimowym. Miejscem, które pomoże Gościom zregenerować siły jest Centrum SPA&Wellness, które zawiera bogatą ofertę zabiegów oraz możliwość korzystania z sauny suchej, parowej, a także groty solnej i jacuzzi.

 

Perła Południa | Hotel Perła Południa (perlapoludnia.pl)

 

 

Atrakcje dla dzieci

 

Miejscem dla dzieci jest Klub Rogasia to miejsce dla każdego malucha! To prawdziwy raj dla każdego dziecka. Miejsce pozwala na spędzanie czasu w ciekawy i twórczy sposób dzięki bogatemu wyposażeniu w zabawki oraz artykuły papiernicze. Atrakcja, która skrada serca maluchów to zdecydowanie duży basen z kulkami. W naszym klubie znajduje się również mała biblioteka, w której każdy znajdzie odpowiednią dla siebie lekturę. Na zewnątrz dzieci korzystać mogą z placu zabaw.

 

 

Atrakcje w okolicy

 

Przez miejscowość Rytro przebiegają trzy szlaki turystyczne – m.in. przez pasmo Radziejowej do Szczawnicy, czyli popularnego miasteczka uzdrowiskowego, czy też Główny Szlak Beskidzki na Hale Łabowską.

Jedną z atrakcji wyróżniających miejscowość jest Zamek w Rytrze, to średniowieczny zamek rycerski, który góruje nad rzeką Poprad. Turyści mogą zwiedzać jedynie jego ruiny, natomiast panorama rozwijająca się w miejscu budowli zapiera dech w piersiach.

 

Park Linowy Ablandia to największy park linowy na południu Polski. Mnóstwo atrakcji, wykwalifikowani instruktorzy, niepowtarzalna atmosfera - to tylko niekóre powody, by skorzystać z oferty parku linowego. Dokładna lokalizacja parku to Rytro 604, w bezpośrednim sąsiedztwie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. 

 

Perła Południa | Hotel Perła Południa (perlapoludnia.pl)

 

Platforma widokowa Ślimak to wyjątkowy punkt widokowy w Beskidzie Sądeckim. Dokładna lokalizacja platformy to wzgórze Dzielnica w Woli Kroguleckiej. 

 

Charakterystyka platformy:

- znajduje się na wysokości ok. 530 m n.p.m.

- ok. 200 m nad doliną rzeki Poprad

- do dyspozycji zadaszone palenisko, toaleta, niewielki parking

- obiekt został oddany do użytku 2 lipca 2014 r.

- pozwala na podziwianie widoków na Beski Sądecki, szczególnie Pasmo Radziejowej, Kotlinę Sądecką, Gorce i Beskid Wyspowy

 

Perła Południa | Hotel Perła Południa (perlapoludnia.pl)

 

 

HOTEL PERŁA POŁUDNIA

 

  Rytro 380, Rytro, Poland

 

  https://www.perlapoludnia.pl/

 

  recepcja@perlapoludnia.pl  

 

18 446 90 31

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl