Wybierz miasto:

Miasto:

Kasprowy albo Gubałówka i Termy BUKOVINA na jednym bilecie!

2023-08-08

Termy BUKOVINA i Polskie Koleje Linowe wracają z ofertą JEDEN BILET DWIE ATRAKCJE! Lubiane przez turystów promocyjne pakiety są ponownie dostępne na stronach i w obiektach Term BUKOVINA i Polskich Kolei Linowych. W ramach oferty „JEDEN BILET DWIE ATRAKCJE” każdy ma możliwość zakupu biletu, który łączy pobyt w Termach BUKOVINA, z przejazdem kolejką góra-dół, na dwa tatrzańskie szczyty: Kasprowy Wierch i Gubałówkę.

 

 

Kasprowy Wierch

 

Chcesz stanąć na grani Tatr, by podziwiać ich niezwykłe krajobrazy? Podróż koleją PKL na Kasprowy Wierch pozwoli spełnić to marzenie! Ta niezapomniana wyprawa w wysokie góry sprawi, że będziesz bliżej Tatr oraz natury. Przekonasz się, że podziwianie wschodów i zachodów słońca z wysokości jeszcze nigdy nie było tak na wyciągnięcie ręki.  

 

Kolej na Kasprowy Wierch to niewątpliwie najpopularniejsza atrakcja turystyczna w polskich Tatrach, a sama góra to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na tutejszą przyrodę, ale również spotkania z ciekawymi ludźmi pełnymi pasji i miłości do gór.

 

Ze szczytu Kasprowego Wierchu oglądaj Tatry, weź głęboki oddech i zapomnij o codzienności. A jeśli masz ochotę napić się kawy i zjeść szarlotkę z widokiem na wysokie góry, skorzystaj z usług najwyżej położonej restauracji w kraju Poziom 1959.

Chcesz zachować wspomnienia z tej podróży na dłużej? Odwiedź sklep z kolekcją akcesoriów i ubrań "przeNOSIMY góry" sygnowanymi znakiem Kasprowy Wierch.

 

Na szczycie czeka na Ciebie także najwyżej w Polsce położone obserwatorium meteorologiczne, a w wakacje przewodnicy, od których dowiesz się ciekawostek związanych z górami i koleją PKL na Kasprowy Wierch. Edukatorzy prowadzą prelekcje w ramach akcji edukacyjnej #StacjaEdukacja.

 

 

 

Gubałówka

 

Piękne wysokie góry, tatrzańska przyroda i piasek pod stopami – te i wiele innych atrakcji czeka na turystów udających się do Zakopanego i odwiedzających Gubałówkę. Na górę wjechać można koleją linowo – terenową, a na szczycie czeka mnóstwo atrakcji – szlaki na sąsiedni Butorowy Wierch, restauracje, kramy i zjeżdżalnia grawitacyjna.

 

Najwyżej w Polsce położona piaszczysta plaża wraz z LETNIĄ STREFĄ ROZRYWKI  oferuje trzy cykle wydarzeń m.in.: rodzinne animacje, największe Silent Disco w Zakopanem i Góralskie Śpasy. Piękny widok na panoramę Tatr sprawia, iż przejazd ten na długo pozostanie w pamięci.

 

 

Termy BUKOVINA

 

Bukowina Tatrzańska to malownicza miejscowość usytuowana u podnóża polskich Tatr, zachwycająca pięknymi krajobrazami i dziką przyrodą, to właśnie tutaj powstały Termy BUKOVINA jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie.

Wody termalne w Termach BUKOVINA są doskonałym środkiem leczniczym oraz rehabilitacyjnym.  Mineralizacja wody w Termach BUKOVINA doskonale oddziałuje na nasze zdrowie i urodę. Relaks i zabawa w basenach termalnych, dzięki odpowiednio zbilansowanym minerałom i składnikom specyficznym: siarka dwuwartościowa oraz fluorki, znakomicie wpływają na układ odpornościowy.

 

Rekreacyjny basen „Niebiesko Dolina” to coś dla tych, którzy szukają odprężenia. Goście Term BUKOVINA korzystają w nim z leżanek z hydromasażem oraz dysz masujących kark i plecy. Ci, którzy stawiają na aktywny wypoczynek z pewnością chętnie wybiorą się do basenu pływackiego „Cepersko Płań”. Dzięki nieco chłodniejszej wodzie, można doskonalić w nim swoje zdolności pływackie i z powodzeniem poprawić kondycję. Dodatkowo, pod taflą wody rozbrzmiewa muzyka.  

 

 

Z kolei „Jaskinia nad Porońcem” to część Term, która przypadnie do gustu poszukiwaczom przygód. Można tu zachwycać się kaskadami w formie wodospadu, eksplorować grotę skalną, a także dać się ponieść jednej z rwących rzek obiektu – „bystremu potokowi”.

 

Tym, którzy marzą o relaksującym masażu ciała, Termy BUKOVINA oferują uwielbiany przez Gości „Bulgotnik”. Można w nim wymasować wszystkie partie ciała – od stóp po barki! Osoby oczekujące po wizycie w Termach pełnej rekreacji powinny choć na chwilę udać się do „Boniora Basistego”. Jest to największy basen wewnętrzny obiektu, który intryguje swoim kształtem. Jednak niezwykła forma nie jest jego jedyną zaletą. Znajdziemy tu także dysze masujące, „grzybek wodny”, „gejzery”, a także ławki z hydromasażem.

 

Poza licznymi atrakcjami wodnymi, warto też pomyśleć o chwili dla siebie i skorzystać z zabiegów pielęgnacji twarzy i ciała w Wellness BUKOVINA oraz strefy saun, która zdecydowanie sprzyja idei wygrzewania się. Znajdziemy tu między innymi sauny fińskie, łaźnie parowe, kabinę na podczerwień oraz strefę schładzania i wypoczynku.

Dzięki proponowanym biletom łączącym dwie atrakcje, zapewnisz sobie w górach nie tylko wysiłek fizyczny, ale również wytchnienie i relaks, z najpiękniejszymi widokami okolicy.

 

Podaruj Sobie i Bliskim podwójną radość z odkrywania Tatr. Bilety dostępne tutaj

 

 

 

Termy BUKOVINA

 

Sportowa 22 | 34-530 Bukowina Tatrzańska | T.: + 48 18 20 200 70 | www.termybukovina.pl

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl