Wybierz miasto:

Miasto:

Wakacje nad morzem- Havet Hotel

2024-03-27

Pięciogwiazdkowy ***** HAVET Hotel Resort & SPA w Dźwirzynie to komfortowy hotel nad morzem, o unikalnym w skali kraju położeniu wśród sosnowego lasu, malowniczej wydmy i szerokiej piaszczystej plaży. Nadmorska lokalizacja, czyste powietrze i naturalne piękno otaczającej hotel przyrody stanowi prawdziwy azyl dla wypoczywających Gości. Już od połowy czerwca rusza nasz pionierski program Projekt Plaża, który obejmuje m.in. prywatną, w pełni zorganizowaną plażę; codzienny program animacji dla dzieci i dorosłych w hotelu, na wydmie i bezpośrednio na plaży oraz kameralną kawiarnię na wydmie przy zewnętrznym placu zabaw.

 

 

Pakiet pobytowy obejmuje:

 • nocleg w wybranym pokoju lub apartamencie (polecamy pokoje i apartamenty z widokiem na morze i prywatnym Jacuzzi na tarasie)
 • śniadania (kawa, herbata, woda i soki niewyciskane) i obiadokolacje (herbata, woda oraz soki niewyciskane) codziennie w godzinach 7:30 - 10:30 | 17:00 - 20:00, w tym specjalne propozycje dla dzieci uwzględniający ich upodobania.
 • codzienny program animacji dla dzieci - zabawy na terenie hotelu, na wydmie i plaży, pod opieką wykwalifikowanej grupy animatorów
 • koncerty, eventy i wydarzenia kulturalne dla dorosłych
 • nowoczesny i multimedialny klub AKWARIUM dla dzieci i młodzieży o powierzchni 200 m2
 • nielimitowany dostęp do strefy wodno-termalnej
 • możliwość dokupienia opcji all inclusive w drugim kroku rezerwacyjnym

 

 

 

 Informacje dodatkowe:

 • pakiet rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu,
 • doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy ostatniego dnia pobytu o godz. 12:00.
 • zorganizowana plaża przy hotelu (projekt) z wypożyczalnią sprzętu plażowego. Komfortowa plaża podzielona na sekcję wypoczynkową, aktywności i animacji. Plaża wyposażona jest w parasole (osłonięta część plaży w sekcji wypoczynkowej), parawany oraz wypożyczalnię sprzętu plażowego (wygodne loże Havana, leżaki oraz łóżka plażowe w cenie 10 - 30pln/doba),  Beach Bar z ofertą kulinarną, toalety, boisko sportowe, strefę aktywności sportów wodnych, ochronę ratowników wodnych., 24h nadzór oraz bezpłatny Internet WiFi

 

 

Opcje dodatkowe:

Do wszystkich pobytów wakacyjnych, w drugim kroku rezerwacyjnym istnieje możliwość dodania dodatku beach all inclusive

Pakiet zawiera:

 • 10:00-22:00

-  napoje alkoholowe i bezalkoholowe (woda gazowana i niegazowana, sok jabłkowy lub pomarańczowy, napoje gazowane, lemoniada, piwo z nalewaka, wódka Wyborowa, wino domu, rum Havana, whisky Ballantines, koktajle: Mohito, Cuba Libre, Whisky sour) Alkohol i napoje wydawane są na porcje lub w wybranych drinkach.

- lody

- wypożyczenie sprzętu plażowego  (1 łóżko plażowe lub leżak dla 1 osoby)

 • 11:00-13:00

- zupa dnia, frytki  

 

Dzieci do 3 lat śpiące z rodzicami - pobyt GRATIS, koszt dostawki lub łóżeczka 50,00 zł / doba.

Maksymalna ilość dzieci śpiących z rodzicami - 1 dziecko, maksymalna ilość dzieci korzystających z pobytu gratis - 1 dziecko.

 

 

Wakacje w hotelu nad morzem, z opcją beach all inclusive to pewny wypoczynek bez dodatkowych zmartwień. W Havet Hotel można zarezerwować pokoje o różnym standardzie — z widokiem na morze lub wewnętrzny dziedziniec, z prywatnym Jacuzzi na tarasie, czy o większym metrażu. Do każdej rezerwacji wakacyjnej można dodać pakiet  Beach All Inclusive, który pokrywa dodatkowe koszty — wynajmu leżaka lub łóżka plażowego czy napoi alkoholowych i bezalkoholowych dostępnych w Beach Barze.

 

Wakacje  Beach All Inclusive dla wielu Gości  są idealnym wyborem, który pozwala w pełni cieszyć się wakacjami i zminimalizować ilość podejmowanych decyzji, zwłaszcza tych kosztowych. Jest to bardzo często wybierana opcja szczególnie przez tych Gości, którzy cenią sobie komfort wypoczynku. Bezpłatny dostęp do oferowanych usług znacznie ułatwia głęboki relaks. W przypadku wakacji z dziećmi, zagwarantowane słodkie przekąski i lody potrafią zdjąć z rodziców ciężar codziennych negocjacji.

 

Rezerwacja i szczegóły pakietu tutaj.

 

 

 

HAVET Hotel Resort & Spa *****

HAVET HOTEL RESORT & SPA *****

Adres: ul. Wyzwolenia 29, Dźwirzyno

WWW: http://www.havethotel.pl/

E-mail: rezerwacja@havethotel.pl

Telefon: +48 94 711 36 00

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl