Wybierz miasto:

Miasto:

A po kąpieli

Nasz synek uwielbia kąpiele i chlapanie w wodzie. Jednak należy pamiętać, że delikatna skóra dziecka zasługuje na odpowiednie traktowanie nie tylko w trakcie kąpieli, ale również po jej zakończeniu. Dlatego bardzo dużą wagę warto przyłożyć do wyboru ręcznika jakim będziemy wycierać dziecko po kąpieli.   

 

Powinny być one zatem niezwykle miękkie i miłe w dotyku, aby wycieranie nimi nie podrażniało wrażliwej skóry malucha, wymagającej wyjątkowo łagodnego traktowania. My idąc tym trop wybraliśmy ręcznik bambusowy od KoAla by HeartMade, który zachwycił Nas nie tylko jakością wykonaniaale również przyjemnością dotyku. Synek wychodząc z kąpieli uwielbia wycierać się w swój, jak to sam nazywa "mięciusi ręcznik". 

 

  

 

Nasz ręcznik z kapturkiem jest gruby i solidnie wykonany, w kolorze szarym, obszyty ekologiczną, bawełnianą lamówką w tym samym kolorze. Dodatkowo na plecach posiada delikatny haft misia koali. Muszę przyznać, że jest również bardzo chłonny.  

 

W tym miejscu warto dodać, że tkanina bambusowa, z której wykonane jest okrycie kąpielowe ma właściwości antyalergiczne i chroni dziecko przed podrażnieniami i odczynami skórnymi. Ręczniki bambusowe polecane są przez lekarzy i dermatologów przy atopowym zapaleniu skóry czy egzemie. Tkanina bambusowa dostała również pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

 

      

 

Kiedy po kąpieli już się porządnie osuszymy warto otulić się czymś równie delikatnym. U nas doskonale sprawdza się otulacz bambusowy, w dużym, idealnym dla przedszkolaka rozmiarze, który dzięki termoregulacyjnym właściwością daje synkowi poczucie dużego komfortu. Synek wprost uwielbia się czymś okrywać, nawet gdy w domu jest ciepło. W efekcie niejednokrotnie bywało tak, że był wręcz "oblany potem", ale nie pozwalał zabrać sobie kocyka. Dzięki otulaczowi ten problem mamy już za sobą, gdyż naturalną właściwością tkaniny bambusowej jest jej temperatura niższa nawet o 2 stopnie od otoczenia. Tym samym zapobiega to również potliwości i niweluje skutki podrażnień skóry.

 

    

 

Muszę przyznać, że wprost zakochałam się we wzorze otulacza w koale, w który wpleciona jest złota nitka. To wykonanie jest rewelacyjne. Cieszy nie tylko oko mamy, ale i delikatną skórę synka.     

 

Te i więcej wspaniałych produktów znajdziecie na stronie: http://www.koalahm.com/    

 

KoAla by HeartMade - pościel i akcesoria dla dzieci

KOALA BY HEARTMADE - POŚCIEL I AKCESORIA DLA DZIECI

WWW: http://www.koalahm.com/

FB: https://www.facebook.com/koalahmade/

E-mail: shop@koalahm.com

Telefon: 533466550

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl