Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

BIO zabawki bezpieczne zarówno dla środowiska jak i dzieci

Wybierając zabawki dla dzieci chcemy, aby były przede wszystkim bezpieczne, ale i coraz częściej stawiamy na ekologię dbając również o środowisko naturalne i przyszłość najmłodszych pokoleń. Dlatego chcemy przedstawić Wam BIO zabawki firmy Dantoy, których szeroki wybór znajdziecie w sklepie internetowym Bobasowy Świat.

 

 

BIO zabawki także dla małych dzieci

 

Tymi ekologicznymi zabawkami, które znajdziecie na stronie  https://bobasowyswiat.pl/Bio-zabawki-c6 mogą bawić się już niemowlęta, podczas używania gryzaków w okresie wyżynania się pierwszych ząbków. Przyjazny bioplastik, z którego są stworzone jest wykonany z włókien trzciny cukrowej i bambusa, dzięki czemu jest całkowicie naturalny i nieszkodliwy. Poznające świat maluszki mogą również czerpać ogromną radość z zabawy przebijakami, wzmacniającymi kreatywność i logiczne myślenie sorterami, a także rozwijającymi wyobraźnię przestrzenną wieżami z klocków. Oferta firmy Dantoy obejmuje również starsze dzieci, zapewniając świetną zabawę ekologicznymi wywrotkami i ciężarówkami, a także zestawami do zabawy w piaskownicy oraz saneczkami, które z kolei dostarczą dziecku mnóstwo radości zimą. Zabawki BIO dla dzieci ponadto zadbają o rozwój przeróżnych pasji Twojej ukochanej pociechy. Zestawy do zabawy w gotowanie czy kawiarnię zawierają wiele unikatowych elementów – przez użycie bioplastiku mogą one różnić się kolorystycznie. Mimo to przyniosą maluchowi dużo frajdy, jednocześnie nie szkodząc jego zdrowiu.

 

 

Bezpieczeństwo dziecka z zabawkami BIO

 

Wyprodukowane przez firmę Dantoy zabawki BIO dla dzieci powstają w Danii, a ekologiczny plastik z jakiego są wykonane posiada certyfikat Nodric Swan Ecolabel co oznacza, że firma skupia się na Światowych Celach Zrównoważonego Rozwoju. Dzięki temu są one nie tylko przyjazne środowisku naturalnemu, ale również nie zawierają szkodliwych chemikaliów, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu dziecka. Pochodzą z recyklingu, przez co równocześnie spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska, a także opakowanie wykonane z tektury, która również została pozyskana w procesie recyklingu. 

 

 

 

 

 

Bobasowy Świat

BOBASOWY ŚWIAT

 

WWW: http://www.bobasowyswiat.pl/

E-mail: karolina.sulkowska2@gmail.com

Telefon: 506 340 261

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.