Wybierz miasto:

Miasto:

Cudne nosidła od Luna Dream

Jestem mamą półtorarocznej córeczki. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się co zrobić, kiedy jesteśmy na spacerze, bądź zakupach, a moje dziecko nie chce siedzieć w wózku i wybiera moje ręce, które akurat są zajęte. Jak to pogodzić?

 

Początkowo myślałam o chuście, zresztą bardzo modne jest teraz chustonoszenie, a same chusty są przepiękne (zobaczcie tutaj). Jednak szybko okazało się, że to nie dla nas. Nie mam cierpliwości do wiązań...

 

Ale nic straconego. Znalazłam cudowną alternatywę, jaką są nosidła. Swoją perełkę znalazłam w Luna Dream.

 

Postawiłam na ergonomiczne, regulowane nosidełko, które jest dla mnie niezwykle wygodne i powoduje, że w mgnieniu oka córeczka jest wtulona we mnie, a ja mam wolne ręce. Dzięki niemu mogę nosić córeczkę z przodu lub z tyłu na plecach.

W razie niepogody w zestawie mamy również zapinany na napy kapturek, który mogę nałożyć na główkę córeczki. 

 

 

Dodatkowym atutem tego modelu nosidełka jest możliwość regulacji w szerokim zakresie, dlatego posłuży nam nawet do osiągnięcia przez córeczkę wieku ok. 3 lat (z nosidła można śmiało korzystać do 110 cm dziecka lub wagi 20 kg). Nie martwię się również o trwałość materiału jeśli chodzi o dłuższą eksploatację, ponieważ jest on bardzo trwały i zarazem delikatny dla skóry dziecka, a wykończenia precyzyjne.

 

 Samo noszenie dziecka jest również nie tylko przyjemne ze względu na bliskość jaką ze sobą mamy, ale również wygodne. Odpowiednio miękkie wypełnienie pasów naramiennych, pasa biodrowego oraz miejsca pod nóżkami córeczki pozwala na kilkugodzinne noszenie mojego maleństwa bez dodatkowego dyskomfortu. 

 

To co w głównej mierze przekonało mnie do wyboru nosidełka Luna Dream to to, że powstało w oparciu o konsultacje fizjoterapeutów i doradców noszenia. Podczas noszenia córeczka znajduje się w bezpiecznej pozycji zapewniającej naturalną, fizjologiczną pozycję jej ciała oraz bezpieczne ułożenie bioderek.

 

Drugi powód był już bardziej wizualny, ponieważ w Luna Dream są naprawdę cudne modele.

 

 

 

 

Nosidło sprawdza nam się nie tylko na co dzień, ale także podczas wycieczek.

Nie wszędzie da się wjechać wózkiem i wówczas nosidło sprawdza się rewelacyjnie. Nie tylko mogę nieść córeczkę, ale i trzymać za rączkę starszaka lub po prostu robić zdjęcia, bo mam wolne ręce.

Również mąż polubił taką formę noszenia córeczki i korzysta z niej równie często jak ja. 

Jeśli chcecie znaleźć idealne nosidło dla siebie, kliknijcie tutaj.

 

 

 

Luna Dream

LUNA DREAM

WWW: http://www.lunadream.pl/

E-mail: sklep@lunadream.pl

Telefon: +48 22 591 62 98

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl