Wybierz miasto:

Miasto:

Drewniane zabawki to numer jeden w naszym domu

Coraz więcej rodziców wybierając zabawki dla swojego dziecka stawia nie tylko na bezpieczeństwo, ale również na ekologię, wybierając tym samym zabawki drewniane. My trafiliśmy na fantastyczny sklep LiLi and Leo - Natura Malucha mający w swojej ofercie ogromny wybór tychże zabawek, które urzekły nie tylko nas, ale i nasze dziecko, dla którego wybraliśmy Plac budowy oraz Kolejkę z wagonikami.

 

 

 

Drewniana kolejka z wagonikami do ciągnięcia

 

W ostatnim czasie nasz synek ogromnie interesuje się pociągami i kolejkami, dodatkowo bardzo lubi układać klocki, więc postanowiliśmy wybrać dla niego coś co połączy te dwie rzeczy, a drewniana kolejka od LiLi and Leo - Natura Malucha wydała się być idealna. I nie pomyliliśmy się! Synek kiedy tylko ją zobaczył, był zachwycony i od razu przystąpił do zabawy.  

 

 

Tak jak wspomniałam na samym początku kolejka jest w całości drewniana, a klocki wchodzące w skład zestawu nie zawierają ostrych krawędzi, dzięki czemu zabawka ta nadaje się już dla dzieci od 18 miesiąca życia. Wszystkie elementy zabawki zostały polakierowane i pomalowana bezpiecznymi dla dzieci farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy. 

 

Klocki z których ułożona jest kolejka mają różne kształty i kolory, a synek układa je poprzez nakładanie elementów na drewniany kołeczek,  sprawia mu mnóstwo frajdy, a do tego ćwiczy motorykę małą.

 

 

Jako rodzice musimy dodać, że kolejka jest wykonana bardzo solidnie, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że bezpieczeństwo i jakość produktów jest dla producenta tej zabawki- firmy Viga, priorytetem. 

 

 

Drewniany Plac Budowy z akcesoriami

 

Plac budowy oczarował nie tylko naszego synka, ale również nas, tym jak fantastyczne mogą być drewniane zabawki. 

W skład zestawu wchodzą 3 figurki budowniczych, dla których synek  od razu znalazł odpowiednie miejsce na budowie, wywrotkę, żurawia, bez którego budowa nie mogła się obejść oraz materiały budowlane w formie drewnianych kostek. Muszę przyznać, że jest to zabawka, która doskonale pobudza wyobraźnie u dziecka, ćwiczy zdolności motoryczne oraz koncentrację, kiedy synek transportuje drewniane kostki na górę żurawia. 

 

 

 

Zabawa ta sprawia mu masę radości, a nam satysfakcje, że wybraliśmy bezpieczny i ekologiczny produkt, który również, jak w przypadku poprzedniej zabawki został  polakierowany i pomalowany nie toksycznymi farbami w żywe barwy. 

 

 

 

 

Naszą uwagę w LiLi and Leo - Natura Malucha przykuły także inne zabawki, takie jak chociażby  Drewniany kalendarz i zegar, który stanowi doskonałe połączenie zabawy z nauką.  Dzięki kolorowym obrazkom oraz figurkom możemy nauczyć naszą pociechę nazw dni tygodnia, miesięcy oraz pór roku w języku angielskim, rozwijając przy tym koordynację wzrokowo-ruchową czy zdolności manualne.  Drewniany edukacyjny sorter to zabawka, którą pokocha każdy maluch, a Drewniany warsztat majsterkowicza z narzędziami to zabawka, dzięki której dziecko będzie mogło w bezpieczny sposób naśladować rodzica,  razem z nim reperować, skręcać i wbijać gwoździe

 

Natomiast jeśli szukacie czegoś odkrywczego, gwarantującego pomysłową zabawę, to myślę, że idealnie spisze się Drewniany tor na kulki,  stymulujący wyobraźnię i kreatywność. 

 

 

Producentem tych wszystkich świetnych zabawek jest firma VIGA TOYS, która posiada  ponad 20 lat doświadczenia będącego gwarancją jakości i doskonałego wzornictwa. W ofercie zabawek z drewna znajdują się: kuchnie, akcesoria, chodziki dla dzieci, rowerki, zabawki edukacyjne, muzyczne, sznurowane, zręcznościowe, klocki płaskie, klocki przestrzenne, kolejki i pociągi, domki i teatrzyki, puzzle, gry, mini zabawki, artykuły szkolne i wiele innych, które znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Warto również dodać, że sklepie www.liliandleo.pl znajdziemy nie tylko duży wybór zabawek drewnianych, ale również inne organiczne, naturalne i ekologiczne artykuły.  Podzielono je na praktyczne kategorie: Akcesoria, Pielęgnacja, Rozszerzenie diety, Przytulanki oraz Tekstylia, co bardzo ułatwia wyszukiwanie, także zajrzyjcie koniecznie :)

 

LiLi and Leo - Natura Malucha

LILI AND LEO - NATURA MALUCHA

WWW: https://www.liliandleo.pl/

E-mail: kontakt@liliandleo.pl

Telefon: 505 555 117

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl