Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Dziecięca historia w pięknym albumie

Dzieci rosną zdecydowanie zbyt szybko, o tym wiedzą wszyscy rodzice. Do tego w pierwszych latach życia naszych pociech bardzo dużo się dzieje, dzieci doświadczają wszystkiego po raz pierwszy w swoim życiu, a my pragniemy zapamiętać i uwiecznić te chwile na zawsze. Nam bardzo pomaga w tym  Foto Pamiętnik- Moje Dziecięce 5 Lat od HAPPINESS FOR YOU.

 

 

 Album oprawiony jest w twardą okładkę i ma grube strony, dlatego nawet kiedy ogląda go nasz 3 latek, kartki nie gniotą się. Trzeba przyznać, że autorzy albumu dołożyli wszelkich starań, aby nie zabrakło w nim miejsc na "pierwsze razy", a wszystko to ułożone jest chronologicznie, według kolejnych etapów życia synka, co bardzo ułatwia mi jego uzupełnianie. Oczywiście na samym początku nie mogło zabraknąć miejsca na opis jak poznali się rodzice oraz miejsc na nasze zdjęcia, zdjęcia podczas ciąży czy z USG.  

  

 

Na kolejnych stronach znaleźliśmy już miejsce na zdjęcia z pierwszych miesięcy życia synka, z polami na ważne informacje takie jak: osiągnięcia, ulubione rzeczy czy najbardziej niezapomniane chwile, które niekiedy szybko potrafią umknąć, a dzięki temu albumowi zostaną zapamiętane. Pierwszy rok, to szczegółowa dokumentacja miesiąc po miesiącu, o tym jak zmienia sie dziecko. Dalej znaleźliśmy min. miejsce na Drzewo Rodzinne, zdjęcia z pierwszym ząbkiem, jedzonkiem, na pierwsze kroki, spacery, wakacje, święta.  

    

 

Dalej oczywiście są miejsca na kolejne urodzinowe wpisy, aż do pierwszego dnia w szkole i zdjęć z przyjaciółmi. W pamiętniku  widnieje także wolne pole na odbicie stópki i rączki synka, w czym bardzo pomocny był tusz dołączony do albumu. Zestaw zawierał również taśmę, za pomocą której wklejamy zdjęcia. 

Moim zdaniem, w Foto Pamiętniku nie brakuje niczego. Jego uzupełnianie jest bardzo przyjemne i sprawia mi ogromną radość. Teraz, kiedy synek kończy 3 lata, lubię wracać do albumu i z uśmiechem na ustach wspominać nasz pierwszy rok razem.     

 

 

 

Zdecydowanie polecam Foto Pamiętnik- Moje Dziecięce 5 Lat, będący świetną i bezcenną pamiątką na całe życie dla dziecka i rodziców. Produkt jest przeznaczony zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

 

     

 Foto Pamiętnik znajdziecie na: https://www.happiness-for-you.pl/produkt/moje-dzieciece-5-lat-foto-pamietnik

 

 

Happiness For You 

HAPPINESS FOR YOU

 

WWW: http://www.happiness-for-you.pl/

E-mail: biuro@happiness-for-you.pl

Telefon: 880335626

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl