Wybierz miasto:

Miasto:

Ekstra zabawa dla Twojego dziecka

Nie wiecie jak zapełnić kreatywnie czas dziecku? Podpowiemy Wam- Stiki Boxy to idealne rozwiązanie. 1 box to aż 500 edukacyjnych naklejek i 8 misji do wykonania.  To prawdziwy naklejkowy raj dla dzieci od 3 do 7 lat.

 

 

Już pierwsza misja Boxa „Dookoła Świata” dostarczyła naszej córeczce morze inspiracji do stworzenia kilku rysunków, które wykonała wraz z naklejkami, które wcześniej pokolorowała. Dzięki tym rysunkom opowiadała ciekawe historie- o królowej z magiczną różdżką, która kochała lody i wyczarowywała diamenty lub o niezwykłej krainie, która raz na kilka dni trzęsła się, a z spod ziemi wyłaniał się szlachetny kamień, który zapewniał jej dostatek i bogactwo.

 

 

 

W kolejnym dniu – kolejna misja. Tym razem córa miała za zadanie stworzyć scenę z biwakowania. Jej turysta oglądał przez lornetkę piękne widoki i zaraz miał szykować sobie śniadanie, ale wcześniej pamiętał, aby spakować do plecaka potrzebne rzeczy- latarkę, kompas, termos, kanapkę i krem przeciwsłoneczny. Na nogach miał wygodne buty, na głowie czapkę. Ale to nie koniec- kolejne dzieło to turysta grający wieczorem przy ognisku na gitarze, ale nie wie, że niedaleko czai się niedźwiedź.

 

 

Box „Dookoła Świata” to nie tylko kreatywna zabawa, ale również możliwość nauki. Gdy dziecko tworzy mapę świata uczy się ile jest oceanów i kontynentów na świecie i jakie zwierzęta je zamieszkują. Przy stworzeniu memory- gry uczy się czym są przeciwieństwa, a grając w sudoku uczy się koncentracji, zapamiętywania i abstrakcyjnego myślenia. A do tego wszystkiego dzięki tekturowym modelom dzieci mogą tworzyć konstrukcje 3D.

 

 

Box „Kosmos” to z kolei prawdziwa gradka dla fanów planet. Dzieci mogą stworzyć swoje własne planety, a nawet kosmitów. Największą frajdą dla naszej córeczki było zbudowanie rakiety! Dzieci odkrywają układ planet i ich charakterystykę, konstelację, a nawet znaki zodiaku.

 

 

 

 

Zdecydowanie Stiki Boxy dostarczają dzieciom mnóstwo frajdy i ciekawych wyzwań. Stanowią doskonałą bazę do odkrywania świata w nieprzeciętny sposób. Rozwijają abstrakcyjne i analityczne myślenie, wyobraźnię oraz kreatywność. Możesz zapisać się do subskrypcji i co miesiąc otrzymywać nowy box dla Twojego dziecka z darmową dostawą, a do wyboru masz:

  • Misja: Kosmos
  • Misja: Dookoła Świata
  • Misja: Zawody Świata

Lub możesz kupić Box jednorazowo w cenie 44,99 zł.

 

 

STIKERSI- ODKRYWANIE PRZEZ NAKLEJANIE

https://stikersi.com/   

504 321 488

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl