Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Gandalf: Zabawki w domu i w ogrodzie

Szykujecie się na Dzień Dziecka? To już niedługo! Lepiej zrobić rozeznanie wcześniej!

 

 

Dzięki uprzejmości Księgarni Internetowej Gandalf przygotowaliśmy dla Was przegląd outdoorowych zabawek, którymi mogą bawić się Wasze dzieci zarówno na podwórku jak i w domu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Was do poszukiwania ciekawych rozwiązań a zarazem kreatywnej zabawy waszych pociech.

 

 

   Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie poddali testom otrzymanych zabawek;)

 

 

    Na pierwszy plan poszła Piłka gumowa Toy Story 4

 

 

 

 

    Piłka doskonale mieści się w dłoni dziecka, jest średnio-twarda, dzięki czemu może służyć do ćwiczeń dłoni i nadgarstka i wzmacnianiu mięśni. Doskonała w ćwiczeniu małej motoryki, łapanie i rzucanie takiej piłki sprawia wiele frajdy. My znaleźliśmy dla niej zastosowanie na trampolinie, gdzie rzucana o siatkę odbijała się i ku radości mojego dziecka nie dawała się łatwo złapać;) Świetna prosta zabawka, może nie koniecznie na Dzień Dziecka ale doskonale sprawdzi się zarówno w zamkniętym pomieszczeniu jak i na otwartej przestrzeni;)

 

 

 

Dysk latający (mix wzorów) 

 

 

 

To kolejna zabawka, którą przetestowaliśmy i która dostarczyła nam sporo zabawy. Kolorowy, latający dysk z nadrukowaną minką zapewni świetną zabawę na świeżym powietrzu z dziećmi, świetnie widoczny dzięki kolorowi, nie zgubi się wpadając w krzaki a uśmiechnięta buźka i okulary przeciwsłoneczne kojarzą się z buźką z popularnych komunikatorów.

 

Gandalf.com.pl informuje, że produkt występuje w kilku wariantach i jest wysyłany losowo.

Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

Mamy tez coś dla miłośników Zingsów!!! Jeśli macie dzieci w wieku przedszkolnym, które wiedzą doskonale co dzieje się w Kaboom City i która z grup obrońców i gangsterów walczy o panowanie nad miastem - ucieszą ich SuperZings Danger Gang Tin Zestaw figurek 5 szt.

 

   Ten zestaw Zingsów ucieszy młodych kolekcjonerów! Do SuperZings dołączyła drużyna Danger Gang, która składa się z 5 postaci SuperZings niedostępnych w innych zestawach. Dodatkowo figurki wyróżniają się lekko metalizowanym połyskiem, a znajdują się w kolorowym, również metalizowanym, pudełku. Jeśli nie wiedzieliście co ucieszy Wasze dzieci najbardziej - to już wiecie;)

 

 

   Oczywiście wśród Zingsów nie może zabraknąć unikatowego zestawu SuperZings S Mission 2: Pizza Riders!

 

    Kto zwycięży w misji Pizza Riders? Blister zawiera 2 ekskluzywne figurki SuperZings: SuperBohatera Supperoni i SuperZłoczyńcę Circutlara, którzy walczą ze sobą w Kaboom City. Czy Supperoniemu uda się powstrzymać Circutlara w jego niecnych działaniach za pomocą strzałów z supermotocykla? Niełatwo będzie pokonać go i jego zmotoryzowaną pizzę. Będzie się działo!

 

Pamiętajcie, że zestawy przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia.

 

 

   No dobrze, było coś dla chłopaków a teraz pora na dziewczyny! 

 

   Co powiecie na Lalka Barbie National Geographic Ochrona Środowiska?

 

 

Jako mama dwóch synów mogę tylko pomarzyć o pięknych lalkach ubranych w falbanki, różowe sukieneczki i wyposażonych w błyszczące różem i cekinami ozdoby..  Ech.... A tu proszę, przyjemne zaskoczenie - Barbie w stylu Safari do tego zaangażowana w ratowanie przyrody!

 

  Wg opisu Gandalf.com.pl Barbie i National Geographic inspirują dziewczynki, by były odważne, energiczne i z entuzjazmem poznawały świat. Te wyjątkowe lalki Barbie powstałe we współpracy z National Geographic zachęcają do wielkich i niezwykłych marzeń, a także do odkrywania bogactwa natury i nauki! Każda lalka posiada specjalny profesjonalny strój odpowiadający jej ścieżce kariery, a także tematyczne dodatki. W asortymencie znajdują się cztery reprezentantki niezwykłych zawodów: biolożka mórz polarnych z pingwinkiem i okularami przeciwsłonecznymi; fotografka dzikiej przyrody z aparatem, lwiątkiem i czasopismem; astrofizyczka z mapą i teleskopem oraz ekolożka z małpką i notatnikiem. Gdy dzieci bawią się z Barbie, odkrywają, że mogą być kim chcą!

 

    My, Portal Rodzinny BabyGo,  przychylamy się do tych życzeń i życzymy młodym damom doskonałej zabawy i czerpania radości z przyjemności, jaką oferuje posiadanie Barbie;)

 

 

Na Gandalf.com.pl znajdziecie również artykuły papiernicze - zeszyty, bloki, piórniki, mazaki, naklejki i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą Gandalf.com.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl