Wybierz miasto:

Miasto:

Idealne dla małych czytelników

Media Service Zawada to jedno z tych wydawnictw, które skutecznie stara się sprostać oczekiwaniom małych czytelników, jednocześnie pozostawiając miejsce na zabawę. 

 

 

Tym razem Media Service Zawada zachwyciło nas pudełkami Moc zabawy, które zawierają opowiadania z ulubionymi bohaterami bajek moich dzieci, matę oraz 10 figurek do zabawy. Mój synek jako fan Psiego Patrolu wybrał dla siebie Pudełko Psi Patrol, natomiast córeczka uwielbiająca koniki Jednorożce i przyjaciele. Oboje byli zachwyceni, a każde miało inny pomysł na własną super zabawę, po której wszystko mogli schować do pudełka zachowując porządek w swym pokoju.  

 

    

 

W serii Moc zabawy znajdują się również wydania ze świnką Peppą, Strażakiem Samem, dinozaurami oraz Barbie, więc każdy maluch znajdzie coś dla siebie.  

 

Kolejną wspaniałą propozycją są książeczki Dźwiękowe zagadki. Tutaj poza historią dziecko musi wsłuchać się w kolejne odgłosy, a następnie przy pomocy dołączonego zmazywalnego pisaka, zaznaczyć co usłyszało. Jest to super zabawa wymagająca skupienia, która wywołała duży uśmiech na twarzy mojego dziecka.

 

      

 

Książeczka Psi Patrol Słodkich Snów to idealna propozycja na dobranoc. Poza przygodami odważnych piesków synek znalazł w środku fascynujące piękne ilustracje, które w dodatku świecą w ciemności. Chyba nie musze pisać, jaka to frajda dla przedszkolaka :)

 

        

 

Świnka Peppa Zaczytani w bajkach, to już bardziej klasyczna książka podzielona na rozdziały, gdzie każdy z nich opowiada zabawną historię Peppy i jej przyjaciół. Dodatkowo, każdy z rozdziałów zakończony jest zadaniem łamigłówką, które uwielbia mój synek.

 

 

Zatem, jeśli nie macie pomysłu, czym obdarować swoja pociechę na Mikołajki lub święta, te propozycje z pewnością przypadną im do gustu!

 

Wszystkie książeczki dostępne są m.in. w salonikach prasowych, wybranych sieciach handlowych oraz na www.msz.com.pl

 

 

 

 

wlepka-BabyGo.jpg

 

MEDIA SERVICE ZAWADA

Adres: al. Stanów Zjednoczonych 51, 04-028 Warszawa

WWW: https://msz.com.pl/

E-mail: kontakt@msz.com.pl

Telefon: 22 870 53 43

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl