Wybierz miasto:

Miasto:

Jak zwiększyć komfort podróżny Twojego dziecka

My dorośli lubimy otaczać się rzeczami, które polepszają nasze życie, dają większy komfort czy zwiększają bezpieczeństwo. Podobnie postępujemy w przypadku naszych dzieci, dla których chcemy jak najlepiej. Dlatego, gdy tylko natrafiłam na wkładki do fotelików dziecięcych od Okiday wiedziałam, że jest to produkt, którego potrzebuje mój przedszkolak.

     

 

 

Dlaczego?

 

Przede wszystkim dlatego, że wspomniane wkładki są antypotowe, a spocone plecki podczas jazdy samochodem, szczególnie latem, były dla nas może nie tyle problemem, co dyskomfortem.  

 

Dzięki wkładkom od Okiday, które posiadają specjalne otwory wentylujące wymuszające ruch powietrza wewnątrz fotelika, wszystko się zmieniło.  

 

Do tego wkładki te zrobione zostały z mięciutkiej pianki, co zwiększyło przyjemność jazdy w foteliku samochodowym. Dlatego też cieszę się, że mamy ich cały komplet -oparcie, siedzisko oraz zagłówek (można zakupić je osobno, w zależności od potrzeb).  

 

Zobaczcie nasz filmik TIK TOK .

 

Synek z zachwytem mówi, że podróżowanie autem stało się dla niego zdecydowanie przyjemniejsze, a jeździmy sporo. Mogę  sama zaobserwować  to,  widząc kiedy zasypia podczas jazdy, a główka opada mu już na miękki zagłówek, który w dodatku amortyzuje drgania generowane podczas jazdy samochodem.

 

 

      

 

Pewnie zastanawiacie się, jak wygląda kwestia doboru wkładek do Waszych fotelików oraz montaż. Otóż tutaj mam dla Was dobrą informację. Wkładki te pasują do większości modeli fotelików samochodowych w przedziale 15-36 kg dostępnych na rynku, a montaż to łatwizna.   

 

Wystarczy zdjąć pokrowiec z fotelika, nakleić wkładkę (wszystkie są odpowiednio opisane) bezpośrednio na konstrukcję fotelika, za pomocą dołączonych nalepek, ponownie założyć pokrowiec i gotowe!  

 

Musze przyznać, że odkąd zamontowałam wkładkę na siedzisku fotelika zniknął problem rolującego się tam materiału, co bywało uciążliwe i to kolejny plus wkładek od Okiday.

 

 

 

 

Na koniec jeszcze bardzo ważna informacja. 

 

Wkładki do fotelików samochodowych od Okiday posiadają certyfikat PZH oraz świadectwo wystawione przez Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny. Wkładki otrzymały pozytywny wynik w testach dynamicznych. Test został przeprowadzony przez jedną z akredytowanych placówek badawczych TUV.  

 

Wkładki wykonane są z komponentów używanych na co dzień w przemyśle motoryzacyjnym do produkcji np. foteli samochodowych. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stabilnością parametrów fizyko – mechanicznych w długim okresie czasu (min. 3-5 lat). Zatem możecie mieć pewność, że po zamontowaniu wkładek Wasz fotelik nie zmieni swojego zadania, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa Waszej pociechy w trakcie jazdy samochodem.

 

 

Wkładki są odporne na zmienne warunki atmosferyczne panujące we wnętrzu auta. Łatwo je czyścić wodą z detergentem z użyciem miękkiej szmatki.

 

 

Polecamy je wszystkim Rodzicom!

 

 

 

       

Okiday

 

 

 

OKIDAY

FB: https://www.facebook.com/OkidayPoland
IG: https://www.instagram.com/okidaypoland/

E-mail: hi@okiday.pl

Telefon: +48 600 226 555

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl