Wybierz miasto:

Miasto:

Klocki.edu.pl - kochamy klocki Morphun

Witajcie w świecie klocków Morphun dla małych i większych miłośników konstrukcji!!!

 

 

 

Na stronie www.klocki.edu.pl znajdziecie klocki konstrukcyjne angielskiej marki Morphun. My również mieliśmy przyjemność pobawienia się nimi;)

 

 

 

 W zależności od wybranego zestawu, dzięki klockom można tworzyć niesamowite budynki, wielowymiarowe konstrukcje, zwierzęta i pojazdy lub roboty. A wszystkie zestawy maja przyjemną kolorystykę i oryginalny design. W każdym pudełku znajdziecie instrukcje składania, zawierającą rysunki z podstawowymi modelami budowli. Dzięki zabawie klockami dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, tworzą wymyślne konstrukcje przestrzenne, uczą się czytać poprawnie i interpretować załączoną do klocków instrukcję, rozwijają swoją wyobraźnię przestrzenną i ćwiczą ręce.

 

 

Klocki dostosowane są do wieku dziecka (od 3 roku życia), a na stronie www.klocki.edu.pl macie możliwość dobrania klocków do wieku Waszej pociechy. Dostępne są one w zestawach "Junior Starter", "Junior Starter Rainbow", "Junior" "Junior Xtra oraz "Advanced" i "Advanced Xtra".

 

 

Klocki konstrukcyjne Morphun  posiadają nietypowy sposób łączenia, który umożliwia budowanie po sześciu stronach każdego klocka, co jest wyjątkowym rozwiązaniem w stosunku do innych tradycyjnych klocków. Ciekawym rozwiązaniem jest użycie równobocznych trójkątów i kwadratów, z których, niczym w klockach LEGO, można stworzyć skomplikowane budowle.  Klocki mogą się łączyć się również poziomo oraz pionowo co pozwala budować modele 2D i 3D;)

 

 

Świetne jest to, że wszystkie rodzaje klocków Morphun łączą się ze sobą. Kwadraty, trójkąty i koła są jednakowej wielkości we wszystkich zestawach. Różnica pomiędzy poszczególnymi typami polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków.

 

 

 

Kwadratowe klocki Morphun są identycznej wielkości jak Lego DUPLO i łatwo się z nimi łączą.  Jeśli zgubią Wam się jakieś klocki możecie uzupełnić je kupując mini-zestawy, to samo dotyczy zgubionych kół.

 

 

 

 

Przetestowaliśmy zestaw Morphun 7 Robotów składający się z 80 elementów.

 

 

To klocki typu Advanced przeznaczone dla dzieci w wieku 7-8 lat, 6-latek poradzi sobie z budowaniem zestawu przy pomocy osoby dorosłej.

 

 

Zestaw pozwala na wybudowanie 6 modeli robotów-droidów. Konstrukcje z klocków pozwalają zbudować postaci transformersów, robota, mechów. Przyjemność z budowania znajdą też miłośnicy bohaterów z popularnej gry Minecraft;) Wystarczy odrobina wyobraźni, a z klocków można stworzyć Minecraftowy miecz czy słynnego Crepera;)

 

 

 

 

Ważne: w danym momencie można skonstruować 1 model robota!

 

 

 

Choć na początku instrukcja wydawała się skomplikowana, po wczytaniu się w nią dziecko samodzielnie jest w stanie zbudować zestaw, ćwicząc zarazem myślenie konstrukcyjne, przestrzenne. Świetna zabawa dla przyszłych architektów i budowniczych, przyda się też starszym dzieciom w ćwiczeniu czytania instrukcji a nawet rysunku technicznego! Budowa zestawów wymaga cierpliwości, skupienia, ćwiczy te umiejętności i zarazem wzmacnia nabywanie pożądanych cech. Przed przystąpieniem do budowy warto pogrupować klocki kolorami - ułatwia to odszukanie potrzebnych elementów;)

 

Ważne - zarezerwujcie sobie dużo czasu, bo konstruowanie robotów jest tak wciągające, że spędzicie nad tym nie jeden czy dwa dni, ale znacznie więcej:) A powstałe mechy, boty i konstrukcje posłużą Waszym dzieciom jako pojazdy przewożące ich ulubionych bohaterów i pozwolą rozegrać sporo bitew;)

 

Dobrej zabawy!!!!

 

 

klocki.edu.pl | wyjątkowe zabawki konstrukcyjne

klocki.edu.pl

Matejki 22

42-202 Częstochowa

www: https://klocki.edu.pl/

e-mail: sklep@klocki.edu.pl

tel.: 730 730 082

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl