Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Książeczka relaksacyjna dla najmłodszych

Książki dla dzieci nie tylko pobudzają wyobraźnię, ale uczą też wielu przydatnych umiejętności. Jeśli Twoje dziecko ma kłopot z zasypianiem, koncentracją, z nadmiarem emocji i szaloną energią, która je wprost rozpiera lub przeciwnie, bywa apatyczne, to książka „Oddychaj jak Miś” od Wydawnictwa Vimala jest dla Was.

 

 

 

Oddychaj jak miś to piękny przewodnik po uważności. Jest książeczką relaksacyjną z elementami jogi dla najmłodszych. Rodzice oraz dzieci pokochają w niej różne sposoby odkrywania uważności i oddechu poprzez naśladowanie zwierząt. Ta praktyczna książka pomoże dzieciom w poruszaniu się po otaczającym je świecie! 

 

Książeczka ta skierowana jest dla dzieci w wieku 4-8 lat i zawiera 30 ćwiczeń na uważność, dzięki którym dziecko wszędzie i o każdej porze będzie skupione i spokojne. Nauczy się panować nad emocjami, skupiać, pobudzać wyobraźnię, wytwarzać energie oraz odprężać się. Dodatkowo jest przepięknie ilustrowana, więc z całą pewnością przyciągnie uwagę maluchów

 

 

Proste i zabawne ćwiczenia uważności pokazane w tej książce, pomogą młodszym dzieciom wypracować samoświadomość, poprawić koncentrację, złagodzić napięcie i uruchomić wyobraźnię. Proste pytania, jak np.: „Jaką dzisiaj jesteś chmurką?” pomagają im nawiązać łączność z własnymi emocjami w sposób wesoły i stosowny do wieku.

 

 

Książeczkę znajdziecie tutaj: https://vimala.pl/pl/p/Oddychaj-jak-mis/173

 

 

 

Vimala        

VIMALA

 

WWW: http://vimala.pl/

E-mail: info@vimala.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl