Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Mądre Bajki z równie mądrym przesłaniem dla dzieci

Rodzicu, jeśli szukasz wartościowych, pięknych książek dla swojego dziecka polecamy Mądre Bajki, czyli połączenie przepięknych ilustracji z mądrym przesłaniem.

 

Dzięki tym bajkom, napisanym przez Krystynę Marczak – wsparcie rodzicielskie i bajkoterapia, będzie wam łatwiej rozmawiać ze swoimi dziećmi, o tym co je martwi. To z kolei sprawi, że dzieci staną się bardziej pewne siebie i będą potrafiły radzić sobie z trudnymi emocjami.

Jak na piękne książeczki przystało do każdej zamówionej Mądrej Bajki wpisywana jest imienna dedykacja na życzenie. To sprawia, że czytelnicy Mądrych Bajek™ nigdy nie pozostają anonimowi, a dla samych czytelników to pamiątka na całe życie.

 

Na końcu każdej bajki zamieszczony jest kreatywny dodatek. Dzięki czemu rodzice z dziećmi jeszcze bardziej zaangażują się w świat Mądrych Bajek, spędzając wspólnie czas.

 

 

Te wspaniałe książeczki to również doskonały prezent dla najmłodszych czytelników, ponieważ są to krótkie opowieści z wartościową treścią, dużymi literkami i przepięknymi ilustracjami.Więcej informacji na temat Mądrych Bajek oraz jak je zamówić, znajdziecie na stronie:

https://krystynamarczak.pl/madre-bajki/

 

Krystyna Marczak - wsparcie rodzicielskie i bajkoterapia

KRYSTYNA MARCZAK - WSPARCIE RODZICIELSKIE I BAJKOTERAPIA

WWW: http://krystynamarczak.pl

 E-mail: kontakt@krystynamarczak.pl

 Telefon: 722 393 289

 

  

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.