Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Magiczne audiobooki DeAgostini

Witajcie z magicznym świecie audiobajek Disney'a!

 

    Dzięki nowej serii audiobajek DeAgostini mieliśmy przyjemność zanurzyć się w świat fantastycznych bohaterów znanych z disneyowskich bajek.

 

 

 

   Nowa kolekcja Audiobajek: Magia Słuchania to wyjątkowa rozrywka dla całej rodziny. Wspólnie z bohaterami bajek Disneya mogliśmy zanurzyć się w dżunglę wraz z ciekawskim Mowglim i jego przyjaciółmi, przeżyć wspaniałą przygodę z bohaterami „Króla lwa” czy śledzić losy pięknej Śnieżki w „Królewnie Śnieżce". 

 

 

 

 

    Prawdziwą atrakcją dla dzieci jest to, że wraz z książeczkami kolekcjonują postaci z ulubionych bajek. Figurki umieszcza się bezpośrednio na głośniku podłączonym do np. laptopa. Świetnym rozwiązaniem jest to, że głośnik jest przenośny. Po naładowaniu dziecko może ustawić go sobie przy łóżku, zabrać ze sobą do zabawy, puszczać ulubiona bajkę i jednocześnie śledzić tekst w załączonej książce.

 

 

 

 

 

Kilka słów o książeczkach.

 

 

    W każdym numerze znajdziecie książkę w twardej oprawie z pięknymi ilustracjami, dzięki którym wspólnie z dzieckiem możecie przenieść się w świat najpiękniejszych bajek Disneya.

 

 

    Książeczki są starannie wydane, opatrzone dużym, ułatwiającym czytanie drukiem z pięknymi, kolorowymi ilustracjami w klimacie klasycznych disneyowskich animacji. Odwołanie się twórców serii do ukochanych w dzieciństwie bajek (znanych także rodzicom;) i opatrzenie ich klimatycznymi ilustracjami pozwoli cieszyć się Waszym pociechom przez długi czas lekturą i powracać do niej wielokrotnie. Dzieci słuchając głosu lektora podążają za tekstem w książeczce i doskonalą tym samym umiejętność czytania. To świetne rozwiązanie zarówno dla dzieci starszych, doskonalących czytanie, jak i dla młodszych, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z samodzielną lekturą. Najmłodsi znajdą przyjemność w oglądaniu przepięknych ilustracji i słuchaniu ciekawych opowieści. To doskonałe bajki do słuchania przed snem, wyciszenia się po emocjonującym dniu i zanurzenia się w świecie przygód ulubionych bajkowych bohaterów.

 

 

 

 

   Z przyjemnością słuchamy razem z naszym dzieckiem bajek, podziwiamy samodzielność i pilność małych czytelników, śledzących z przejęciem losy znanych nam z dzieciństwa postaci. Tak między nami, dzięki audiobajkom puszczanym wieczorem prze snem i rano przy śniadaniu znajdziecie chwilę dla siebie;)

 

 

 

 

Już nie możemy się doczekać kolejnych fantastycznych historii: „Gdzie jest Nemo”, „Alladyn”, czy "101 Dalmatyńczyków".

Kolekcja dostępna jest tylko w wydawnictwie De Agostini na licencji Disneya.

 

 

Zachęcamy do zakupu prenumeraty ze specjalnym kodem:

 

 

Można zamówić kolekcję w przedsprzedaży -> http://bit.ly/baby-go-disney-deagostini i wprowadzić swój kod -> DISNEYPRO do zamówienia, a w zamian otrzymujemy wyjątkowy prezent - pudełko śniadaniowe z bohaterem bajki „101 Dalmatyńczyków“!

 

Zbieraj postacie z bajek i skompletuj swoją bajkową kolekcję Disneya!

 

 

   Fajnym rozwiązaniem zaproponowanym przez twórców kolekcji są atrakcyjne zniżki dla  prenumeratorów oraz bajkowe upominki – plecak z Nemo, poduszkę z bohaterami bajki „Król lew“, bidon z Olafem, kubek z 1 ze 101 dalmatyńczyków czy zestaw puzzli.

 

  Dodatkowa oferta Premium zawiera specjalną walizeczkę do przechowywania figurek oraz sześć dodatkowych audiofigurek.

 

 

 

   Zbierajmy ulubione bajki, kolekcjonujmy figurki i bawmy się przy tym dobrze. Czas spędzony przy lekturze ulubionych historii uprzyjemni naszemu dziecku dzień i poszerzy jego umiejętności. A nam, rodzicom, zapewni chwilę wytchnienia;)

 

 

 

A Wam i Waszym pociechom polecamy tę serię bajek;)

 

 

 

 

 

Strona internetowa kolekcji (wszystkie informacje w FAQ:):

 

http://bit.ly/baby-go-disney-deagostini

 

 

https://www.facebook.com/DeAgostiniPolska

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl