Wybierz miasto:

Miasto:

Moja podróż dookoła świata- wyjątkowa książka

Na rynku jest wiele cudownych książek dla dzieci. Jedne zaskakują nas pięknymi ilustracjami, historią z przesłaniem, czy też pomagają rodzicom w rozwiązywaniu dziecięcych problemów. Każda z nich jest inna. Zupełnie inna jest również nowość, która pojawiła się na rynku - Moja podróż dookoła świata od Visual Books, gdzie bohaterem książki zostaje Twoje dziecko. I uwaga, nie jest to kolejna książka personalizowana :)

 

 

 

Książka Moja podróż dookoła świata to niezwykle barwna, interaktywna książka dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, która zachwyciła mojego synka od pierwszych stron i wraz z małą myszką wyruszył w niezwykłą podróż.  To lektura, którą się nie tylko czyta. Synek wchodził w interakcję i przeżywał niezwykłą przygodę wykonując mnóstwo zadań, pokonując przeszkody, tak, aby móc odwiedzić wszystkie siedem kontynentów.    

A wszystko rozpoczęło się na tajemniczym, pełnym zagadek strychu, gdzie musiał odnaleźć klucz do otwarcia magicznej księgi, by móc wyruszyć w podróż.  Kiedy księga została otwarta, wraz ze swą współtowarzyszką Myszką Podróżniczką rozpoczął zwiedzanie. W pierwszej kolejności odwiedzili Afrykę, gdzie synek musiał mocno machać rękoma, aby przepłynąć przez rzekę i uciec przed krokodylem. W Egipcie, poprzez dmuchnięcie w piramidy wywołał prawdziwą piaskową burzę, a będąc w Azji wraz z myszką chwycili się wielkiego Smokolatawca i przylecieli do Europy, gdzie wylądowali na corridzie i musieli uciekać przed bykiem. 

 

 

Na tych 56 stronach tyle przygód czekało na synka, że radości nie było końca. Sama zachwycona jestem książką i pomysłowością autora na jej wykonanie. Muszę przyznać, że podczas czytania, oboje z synkiem bawiliśmy się rewelacyjnie, a uśmiech nie znikał z naszej twarzy.

To lektura, którą będą zachwycone absolutnie wszystkie dzieci.  Książka niezwykle angażuje maluchy, dzięki czemu jeszcze bardziej mogą wczuć się w czytaną historię i rozwinąć swą wyobraźnię.   

 

Moja podróż dookoła świata to również przepiękne ilustracje i barwna okładka, która sama w sobie woła, aby sięgnąć po tę pozycję.  

 

Jeśli szukacie książki dla dziecka, koniecznie sięgnijcie po Moją podróż dookoła świata a nie pożałujecie!     

 

 

 

 

Książkę można zamówić na stroniehttps://visualbooks.pl/ 

 

lub stacjonarnie w biurze Visual Books w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 21 (piętro 4)

 

    Visual Books

VISUAL BOOKS

WWW: https://visualbooks.pl/

E-mail: sprzedaz@visualbooks.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl