Wybierz miasto:

Miasto:

Najlepsza ochrona przed słońcem dla dzieci

Za oknami coraz więcej pięknych słonecznych dni. Zbliża się lato, a wraz z nim wakacje. Pewnie wielu z Was zastanawia się już, co spakować w walizki na długo wyczekiwany urlop.  Z pewnością zabierzecie min. nakrycia głowy, kremy z filtrem i okulary przeciwsłoneczne.

My w tym roku na pewno nie zapomnimy o Babiatorsach, które pokochały nasze maluchy, za rewelacyjny design, a my za pełnię bezpieczeństwa i najlepszą ochronę oczu przed promieniowaniem UV.Dla najmłodszej córeczki wybrałam okulary z polaryzacją redukującą słoneczne odblaski, których  oprawki są naprawdę odlotowe - w kształcie kwiatków.


 

Natomiast dla starszaków postawiliśmy na stylowe Navigatory w wersji dla chłopca i dziewczynki.

 

To co skłoniło nas do wyboru okularów tej marki to przede wszystkim, to, że zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV: UVA, UVB i UVC, czego nie można powiedzieć o okularach, którymi jesteśmy kuszeni z różnych stron, takich jak chociażby kolorowe, wakacyjne stoiska, ponieważ ochronne są tylko z nazwy i mogą sprawić więcej krzywdy niż pożytku.

 

 

Dodatkowo Babiators posiadają najwyższą klasę optyczną-  nie zniekształcają obrazu

 

Rewelacyjne jest też wykonanie okularów.  Babiatorsy wyprodukowane są z elastycznej gumy (która nie zawiera BPA), dzięki czemu giętka oprawka zawsze wraca na swoją pozycję po odgięciu czy wykręceniu. Jest to dużym atutem zwłaszcza u najmłodszych dzieci, które tak jak moja dwulatka lubią testować wytrzymałość różnych rzeczy. 

 

Córeczka próbując założyć swoje okularki samodzielnie na nosek, zazwyczaj mocno je rozgina, jednak są one na tyle giętkie, że wytrzymują jej próby, a ona jest dumna ze swej samodzielności. Okulary brata, również poddała wielu testom, które przeszły równie pomyślnie :)

 

  

Babiatorsy również świetne dopasowują się do głowy dziecka, wystarczy jedynie dobrać odpowiednią kategorię wiekową i ewentualnie delikatnie dopasować za uszkiem.

Rewelacyjnie sprawdzają się nie tylko podczas spacerów, ale także podczas dziecięcych aktywności.

 

 

To co zasługuje na szczególną uwagę to Gwarancja Lost & Found. Jeśli Babiators Twojego dziecka zostaną zgubione lub uszkodzone w ciągu roku od zakupu, Babiators zastąpi je bezpłatną parą zastępczą!

 

 

Babiatorsy są po prostu rewelacyjne pod każdym względem, dlatego polecamy je wszystkim maluszkom i ich rodzicom!

 

Babiatorsy znajdziecie tutaj.

 

 

Babiators Polskawlepka-BabyGo.jpg

 

 

 

Babiators Polska

WWW: https://babiators.pl/

E-mail: kontakt@babiators.pl

Telefon: +48-601-480-124

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl