Wybierz miasto:

Miasto:

Niezbędne materiały plastyczne

Każdy rodzic dobrze wie, że maluchy uwielbiają kreatywne zabawy. Teraz, kiedy za oknem bywa ponuro więcej czasu spędzamy w domu, dlatego powinniśmy zorganizować dzieciom czas, tak, aby nie miały czasu na nudę. My postawiliśmy na materiały plastyczne od Strigo i był to strzał w dziesiątkę.

   

 

Największy zachwyt  u moich dzieci wzbudziły farby do malowania palcami.

 

Nasze farbki w 6 kolorach zamknięte zostały w plastikowych słoiczkach, które bez problemu pozwalają na włożenie do nich paluszków.

Zarówno przedszkolak, jak i dwulatka z zachwytem malują swoje dzieła.

Córeczce, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z malowaniem, taki sposób sprawia ogromną radość. 

 

Dla mnie jako mamy ważne jest to, że farby Strigo są całkowicie bezpieczne, wolne od alergenów, a przede wszystkim łatwo zmywalne, ponieważ nie zawsze jedynie czysta kartka staje się obiektem malowania moich maluchów :)

 

Poza farbkami do malowania palcami, zaopatrzyłam starszaka w dwie butelki farb plakatowych oraz zestaw pędzelków.

 

 

Farbki mają konsystencje półpłynną, także bez problemy można je nakładać pędzelkiem.  Doskonale kryją świetnie nadają się do malowania na papierze, kartonie i nie tylko

 

Dzięki zestawowi pędzelków, mój przedszkolak bardzo pobudził swoja wyobraźnię do tworzenia prac plastycznych. Z uwagi na to, że w zestawie ma ich  aż 6 i są one w różnych rozmiarach, uzyskuje pożądane efekty malarskie.



Poza malowaniem moje maluchy lubią ugniatać różne dziwne masy, dlatego w naszym domu nie mogło zabraknąć plasteliny. Wybrana przez nas ma nietypowy kwadratowy kształt  i jest w 18 kolorach. Wśród nich znalazły się tak lubiane przez starszaka kolory złoty i srebrny, które czynią plastelinę od Strigo prawdziwą perełką. 

 

Masa jest elastyczna i co ważne, nie brudzi rąk, a wykonywanie z niej figurek i postaci to czysta przyjemność!





Bardzo spodobał mi się również klej w sztyfcie, a szczególnie jego halloweenowy wygląd- potworek w kapeluszu, więc on także pojawić się w naszym plastycznym niezbędniku. 

 

Jest nietoksyczny, posiada neutralny zapach oraz nie zawiera rozpuszczalnika. Synek bez problemu radzi sobie z jego odkręceniem i przylepianiem swoich kolorowych dzieł na papier.

 

 Klej doskonale nadaje się  do takich materiałów jak: papier, karton, zdjęcia, etykiety i co ważne, zasycha w ciągu 2 minut.  

 

 

Kredki i flamastry to coś co zawsze przydaje się dzieciom, ponieważ kochają kolorować i tworzyć własne rysunki.

 

Na świetne zestawy w tubie natrafiliśmy również w Strigo. Urzekają one nie tylko wizualnie, ale zachęcają również dzieci do odkładania do tub kredek i flamastrów, dzięki czemu nie gubią się. My posiadamy tubę z kredkami z głową pieska i flamastrami z głową liska. Opakowania te, służą również moim dzieciom do zabawy. A że kredek nigdy dość, dołożyliśmy jeszcze jedno standardowe opakowanie kredek ołówkowych, do których dołączona była temperówka, więc można powiedzieć, że mamy już cały pakiet, a kredki są zawsze gotowe do pracy.

 

 

 

Musze przyznać, że wszystkie materiały plastyczne sprawdzają się u nas rewelacyjnie, dlatego jeśli szukacie materiałów plastycznych dla swojej pociechy koniecznie zajrzyjcie na Strigo.

 

 

 

 

 

Strigowlepka-BabyGo.jpg

 

STRIGO

WWW: https://strigo.eu/pl

E-mail: info@strigo.eu  

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl